Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie o MFA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie o MFA

    Zamieszczone przez delanopl
    Zamieszczone przez blade232
    ale ten zapach nie przypomina raczej spalenizny oleju z kolektora/tłumika, zresztą oleju nie ubywa. A jak tą nieszczelność tłumika zlokalizować? Dziwna sprawa bo auto ma przejechane tylko 42 tysiaki. W punto kiedyś miałem nieszczelność na tej elastycznej siateczce w przedniej części układu chłodzenia i nie śmierdziało nic.
    to w takim razie odkręć korek zbiorniczka z płynem chłodzącym, zachowując ostrożność, może to będzie ten zapach co i z nawiewów? a jeśli chodzi o nieszczelności, to już chyba masz wytłumaczone dokładnie, sprawdzić gdzie syczy po zatkaniu końcówki i już
    Nieszczelność układu chłodzenia to już przerabiałem w punto jak na początku była nieszczelność układu chłodzenia a później doszła uszczelka pod głowicą i ten zapach to znam, tym bardziej że chłodzenie działa dobrze i nie ubywa płynu więc nieszczelność układu chłodzenia wykluczam. Ten zapach to na mój węch to raczej spaliny/benzyna ze wskazaniem na spaliny

  • #2
    pytanie o MFA

    Mam taki problem że moja octavia pokazuje max średnie spalanie ok 4L. Czy się butuje czy nie zawsze jest ok 3,6-3,8. Oczywiście chciał bym to zmienić by wynik był wiarygodny tylko nie wiem za bardzo jak?
    Miał ktoś podobny problem?
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Mam to samo, 3-4L pokazuje MFA a auto spala ok 8L...
      www.jem-zdrowo.com.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez goryl3
        Mam to samo, 3-4L pokazuje MFA a auto spala ok 8L...

        A jest szansa to jakoś zmienić?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X