grzanie auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • foka87f1
    Classic
    • 2011
    • 1

    grzanie auta

    Podstawowym błędem jest zbytnia dbałość o czystość tłoczyska. Nie należy go w żadnym przypadku wycierać/czyścić szmatką. W ten sposób "załatwiłem" sprężyny po 2 latach. Po wymianie, i "zdobyciu wiedzy", następne działają bez problemu już 8 lat.
  • siwy300
    Classic
    • 2010
    • 13

    #2
    grzanie auta

    Witam mam problem zagrzał mi sie silnik raz drugi , wymieniłem termostat moze zle odpowietrzyłem bo niewie gdzie sa odpowietrzniki dokładnie i dalej mam ten sam problem tak samo sie grzeje na biegu jałowym wraca do 90stopni i troche płyn wyrzuca jak odkrecam korek moze to pompa czy czujnik niewiem moze mi cos doradzicie aha i niemam ogrzewania cały czas leci zimnie powietrze

    Komentarz

    • tom2212
      RS
      • 2008
      • 3892

      #3
      sprawdz pompę wody

      Komentarz

      • siwy300
        Classic
        • 2010
        • 13

        #4
        termostat nie był problemem a pompa powiesz mi jak sie do nie dobrac silnik 1,9tdi 110 km termostat mam pod pompa paliwa

        [ Dodano: Wto 08 Cze, 10 22:10 ]
        a co sadzisz o odpowietrzeniu moze zle to zrobiłem bo w sumie na grubym wezu dolocie do chłodnic jest taki mniejszy wezyk i nim starałem sie odpowietrzyc jak beł silnik zimny to nic nie leciało jak był goracy to odrazu poleciała goraca woda bez powietrza

        Komentarz

        • robekcool
          RS
          • 2009
          • 2041
          • Octavia II (1Z3)
          • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

          #5
          też obstawiam pompę.
          układ sam się odpowietrzy .
          pompa na rozrządzie, więc trzeba rozpinać
          www.k-mot.pl
          Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
          Autoholowanie.
          Robert Kulma

          Komentarz

          • tom2212
            RS
            • 2008
            • 3892

            #6
            siwy300, PW poszło a robekcool, dobrze mówi układ się sam odpowietrzy

            Komentarz

            • KristopherT
              Drive
              • 2008
              • 45

              #7
              siwy300, może ten temat pomoże http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26658

              Komentarz

              Pracuję...