Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy cos nie tak z alarmem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy cos nie tak z alarmem

    marektbg, halogeny to tani mod, poszukaj na alledrogo. Nawet jako atrapy zmienia design

  • #2
    Czy cos nie tak z alarmem

    Bylam ostatnio na lotnisku, jak zawsze zamknolam autko i po powrocie do autka zaczela sie dyskoteka z alarmem:
    1. Nie chcial otworzyc auta, pomimo wielokrotnych prob
    2.Jak otworzylam z kluczyka zaczol wyc i po wbiciu kodu nic, wyl dalej( miny ludzi nie do opisania)
    3.Po wielokrotnym naciskaniu pilota zamknij/otworz i probie wbicia kodu alarm przestal wyc i dalo sie odpalic autko.

    I tu rodza mi sie pytania

    czy urzadzenia lotniskowe maja cos z tym wspolnego (moze mial ktos taka przygode)

    czy po prostu alarm zaczyna szwankowac, dodam, ze alarm mam dokladany przez ASO

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez baca10
      czy urzadzenia lotniskowe maja cos z tym wspolnego (moze mial ktos taka przygode)
      Zakładam że tak, mój ojciec zawsze miał problemy z alarmem jak stawał w bezpośrednim sąsiedztwie PKiN w Warszawie (na czubku ma chyba najwięcej anten, radarów i Bóg wie czego jeszcze w całej okolicy).

      Z resztą czytałem też jakiś czas temu artykuł właśnie o wpływie urządzeń nadawczych na alarmy w samochodach (szczególnie w wielkich aglomeracjach).
      Było, minęło:
      RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

      Komentarz


      • #4
        baca10, Katowice czy Krakow??

        Bo ja w Krakowie to zawsze mialem problem z otwarciem OI, zamknac sie dalo, a otworzyc nie chcialo. :diabelski_usmiech
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          W miejscach gdzie jest dużo nadajników, albo nawet jeden o dużej mocy zawsze są problemy z alarmami. Ja miałem kilka takich awarii w różnych miejscach

          Komentarz


          • #6
            Mnie się zdarzyła dokładnie taka sama sytuacja jeden jedyny raz na kompletnym zadupiu gdzie do najbliższego domu było z 5 km. :shock: od tej pory nic, działa jak złoto. Do dzisiaj nie wiem co to mogło być.
            Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

            Komentarz


            • #7
              czy urzadzenia lotniskowe maja cos z tym wspolnego (moze mial ktos taka przygode)
              tak, trzeba podejść najbliżej jak się da centralki i spróbować otworzyć, na ogół dziaa, przetestowane w okolicach PKiN w wawce.
              Zamieszczone przez suchy
              zawsze miał problemy z alarmem jak stawał w bezpośrednim sąsiedztwie PKiN w Warszawie
              dokładnie to samo mam w swojej O2 jak stawiam pod nim.
              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

              Komentarz


              • #8
                Maicroft, to było w pyrzowicach na lotnisku

                Komentarz


                • #9
                  Obstawiam na 100% miejsce tak jak pisałgregor6, jeszcze jak pracowałem przy stacjach radiolokacyjnych to takie cyrki działy się z alarmami. Byli tacy co nie mogli uzbrajać alarmów bo się co chwile np. wł.



                  CB Harry II ASC + Triflex

                  Pozdrawiam Mirek!!

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X