jak uruchomic nawigacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • andihaj
    Classic
    • 2011
    • 12

    jak uruchomic nawigacje?

    hmm, dopiero widzę na fotce, że to taki kartonik jest
    a jednak zabawne
  • revolta12
    Drive
    • 2010
    • 49

    #2
    jak uruchomic nawigacje?

    witam. mam w samochodzie nawigacje, kupiony z niemiec, i chciałbym jezeli sie da uruchomic ja na polske. jak kupiłem samochód to w srodku była płyta z nawigacja niemiecka, działało wszystko jak właczyłem. w takim razie tak sadze trzeba kupic teraz płyte polska i powinno działac, tak mi sie wydaje??? wiecie moze kto sie takim czyms zajmuje? gdzie mozna kupic takie płyty? no i czy to wogóle bedzie działac, bo nie wiem czy wsadzac w to pieniedze czy nie?

    Komentarz

    • matii
      Drive
      • 2010
      • 56

      #3
      kolego miałem podobna zagryche w vectrze b, była ona z firmową navi by opel z wbudowanym wyświetlaczem w deche rozdzielczą. Auto kupiłem z mapą na niemcy i spędziłem chyba 5miesięcy żeby znaleźć mape PL. Co sie okazało - producent nie przewidział mapy na Polske :lol: Ale teoretycznie to jest plug&play, jak włożysz zgodną płytę do powinno śmigać, zobacz jakiej firmy jest płyta którą masz teraz i poszukaj w necie takowej firmy i map do tej navi

      Komentarz

      • revolta12
        Drive
        • 2010
        • 49

        #4
        ta mapa była na płycie michelin, szukam takiej na necie ale nie moge znalezc, ale dzieki za podpowiedz

        Komentarz

        • matii
          Drive
          • 2010
          • 56

          #5
          to kolego jak właczysz te mape w aucie, wejdz w opcje albo coś jak F1 na kompie - czyli 'about', tam powinny być wszystkie informacje o producencie mapy, np. navteq itp

          Komentarz

          • kazik4x4
            RS
            • 2008
            • 2728

            #6
            Zamieszczone przez revolta12
            ta mapa była na płycie michelin, szukam takiej na necie ale nie moge znalezc, ale dzieki za podpowiedz
            To idąc najkrótszą drogą idź do sprzdawcy michelin i zapytaj o takie bonusy do opon... Na pewno będą mieli mapę Polski, flaszkę zrobisz i po krzyku

            Komentarz

            • mobi65
              Rider
              • 2009
              • 291

              #7
              jak mozesz to podaj nazwe i model tej nawigacji ,wtedy cos sie pomysli co z tym mozna dzialac

              Komentarz

              • revolta12
                Drive
                • 2010
                • 49

                #8
                nie ma nazwy nigdzie na obudowie, w papierach niemieckich tez nie moge sie doczekac, ale jak dzwoniłem do serwisu i pytałem jak to uruchomic, to wyszło ze mam sprzet o nazwie NEXUS albo jakos tak podobnie, reki sobie nie dam obciac, i oni maja tez płyte, to znaczy by sciagneli, tylko mape samej polski za 1100 zł, to wydaje mi sie zdecydowanie za drogo!! co wy na to?

                Komentarz

                • matii
                  Drive
                  • 2010
                  • 56

                  #9
                  jak szukałem map do owego radia w vectrze, gość na giełdzie w Poznaniu, myślac, że istnieje owa mapa na PL i mam zgodne radio, krzyknal podobnie, około 1000zł

                  Komentarz

                  • Jeżyk
                    Rider
                    • 2009
                    • 691

                    #10
                    revolta12, a zaglądałeś TUTAJ ? Nie ma szału ale może coś znajdziesz albo zapytaj tam.
                    Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

                    Komentarz

                    • revolta12
                      Drive
                      • 2010
                      • 49

                      #11
                      przeciez musi byc cos innego i tanszego. za tysiac złotych to lepiej chyba sobie kupic navi przenosne.. slyszałem ze takie płyty z mapami mozna kupic za 200 zl, tyle to jeszcze mozna w to zainwestowac, sa fachowcy co to robia, tylko nie mam do nich dostepu, ale jeszcze bede szukal, moze w sam raz sie uda

                      Komentarz

                      Pracuję...