Wykładzina bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kpawel17
    Drive
    • 2010
    • 43

    Wykładzina bagażnika

    W Szwajcarii są odcinki dróg oznakowane, że trzeba mieć łańcuchy założone jak leży śnieg. Jeśli wjedziesz bez i trafisz na policję mandat, jeśli się zakopiesz/ześlizgniesz itp. Szwajcarzy na pewno wezwą policję i jeszcze większy mandat.

    Kupa fotoradarów/suszarek itp, przestrzegają ograniczeń prędkości bardzo surowo.
    Za przekroczenie pow. 30 km/h w terenie zabudowanym 30 dni aresztu i wysoki mandat. Generalnie mandaty są wysokie. Winieta 40 CHF na rok ważna od 01.12 do 31.01. Są też winiety na dwa tygodnie (chyba - nie pamiętam) za 20 CHF.

    W Szwajcarii policja może sprawdzić co masz w samochodzie - jeśli uznają, że przewożone rzeczy są nieodpowiednio zabezpieczone - mandat.
    kpawel17
  • delanopl
    Elegance
    • 2009
    • 831

    #2
    Wykładzina bagażnika

    cześć Chłopacy mam problem z wykładziną bagażnika którą poprzedni właściciel czymś delikatnie zalał, na moje oko to rozcieńczona farba albo coś w ten deseń, bo plamy nie ma, ale jak przetrę to zostaje coś czerwonego na ręczniku. Jest to też tłuste i to stanowi główny problem bo ciężko rzucić cokolwiek do kufra. Co radzicie? Dać do prania czy wymienić całą wykładzinę, bo trzeba się śpieszyć bo już coraz gorsza pogoda. Ciekaw jestem w tym sensie czy pranie ma sens, czy chemia da rade, ja nie chcę za bardzo trzeć, żeby nie pogorszyć sprawy.

    Komentarz

    • granacik
      Ambiente
      • 2009
      • 249

      #3
      czerwone...w bagażniku...to pewnie krew. Poprzedni własciciel pewnie jakieś zwłoki woził :wink:

      A na poważnie to spróbuj zwykłym płynem do naczyń albo do dywanów. Jak niczym nie pójdzi to kup matę do bagażnika i problem z głowy.

      Komentarz

      • baca10
        RS
        • 2009
        • 6225

        #4
        delanopl, Ja na twoim miejscu daka bym do prania, pracowalam troche w myjni samochodowej i nie ktore srodki daja rade jak nie pozostaje ci wymiana wykladziny

        Komentarz

        • delanopl
          Elegance
          • 2009
          • 831

          #5
          Zamieszczone przez granacik
          czerwone...w bagażniku...to pewnie krew. Poprzedni własciciel pewnie jakieś zwłoki woził :wink:
          też mi to przyszło do głowy, tylko kurde tłuste cielsko musiało być mocno :diabelski_usmiech jutro podjade do fachowców i pogadam co oni radzą

          Komentarz

          • ruwado
            RS
            • 2009
            • 14883
            • Octavia IV (NX3)

            #6
            Najlepiej pranie. Jak nie da rady, to wymiana, albo wykładzina gumowa i spokój.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz

            • delanopl
              Elegance
              • 2009
              • 831

              #7
              Przy praniu samej wykładziny, chyba lepiej jak ją zdemontuje i oddam, nie? W bagażniku jest zmieniarka żeby wilgoci nie złapała, druga sprawa ciężko żeby szybko wyschła przy takiej pogodzie jaka jest u mnie- deszcz, mżawka, deszcz mżawka. A w bagażniku to ona jedynie zgnije i będzie smród, a tak dam im, upiorą, wysuszą, a ja sobie z powrotem ją zamontuje

              Komentarz

              • ruwado
                RS
                • 2009
                • 14883
                • Octavia IV (NX3)

                #8
                Zamieszczone przez delanopl
                deszcz, mżawka, deszcz mżawka
                o, to w okolicach stolicy jest zupełnie odwrotna pogoda: mżawka, deszcz, mżawka, deszcz
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz

                • delanopl
                  Elegance
                  • 2009
                  • 831

                  #9
                  ruwado, pozazdrościć hehe

                  Komentarz

                  • tomus7
                    RS
                    • 2010
                    • 1896
                    • Peugeot

                    #10
                    W Poznaniu dla odmiany Leje i pada i znów leje :lol: :lol:
                    A tak poważnie to wyprać i dodatkowa mata koszt około 100 pln z przesyłką :wink:
                    ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                    http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                    a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                    http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                    Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                    Komentarz

                    • delanopl
                      Elegance
                      • 2009
                      • 831

                      #11
                      tomus7, dzięki za radę
                      wykładzina uprana, koszt 10 zł piękna, czysta, szkoda że będzie chwile schła

                      Komentarz

                      Pracuję...