Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Numer katalogowy przepływomierza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Numer katalogowy przepływomierza

    Dzień dobry, czy ktoś z państwa zna może numer katalogowy przepływomierza dla Skody Octavii 1 2.0 benzyna z 2001 roku. Byłbym wdzięczny za pomoc.

  • #2
    Ja...PieRDL....masz gościu tupet... BRAK SŁÓW... Założyłeś kolejny bezsensowny post , a dałem Ci odpowiedz w poprzednim wątku.... Wystarczyło wejść w podany przeze mnie link i poświęcić chwile czasu na szukanie...

    Komentarz


    • #3
      Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj. Wszystko było sprawdzane przez mechanika i żadna z tamtych sugestii nie była trafna to raz. A dwa program nie wykazał żadnych błędów. Jakbym miał dostęp do programów i całej reszty nie pisałbym na forum

      Komentarz


      • #4
        Koledzy shanzi i Bartek277 proszę o zejście z tonu.
        Z góry dziękuję i pozdrawiam
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #5
          Szkoda mi czasu na pyskówki z Tobą... skoro się o coś pytasz na forum i szukasz odpowiedzi to jak ktoś chce Ci pomóc to minimum kultury byłoby odpowiedzieć na pytanie... Ciesze się, ze z Ciebie jest taki mądrala, skoro nawet nie umiesz znależc numeru przepływki , a link do wyszukiwarki miałeś podany...

          Szerokiej drogi chłopaczku...

          Komentarz


          • #6
            W/G wyszukiwarki 06A906461A . Producent oryginału Bosch. Czy obecnie zamontowany źle zlicza ?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Kot72 Zobacz wpis
              W/G wyszukiwarki 06A906461A . Producent oryginału Bosch. Czy obecnie zamontowany źle zlicza ?
              Dokładnie jest tak jak mówisz

              Komentarz


              • #8
                Jeśli silnik kuleje to przepływka może źle zliczać . Dziwne to wszystko nastąpiło po wymianie rury dolotowej . Tą starą jeszcze masz ? Kuna ma zgryz typu ,, kasownik " . Mogła przedziurawić jedynie . Kuny na działce mam od 20 lat . Tylko raz , w zeszłym roku pogryzły mi antenę . Starą rurę można zalepić taśmą aby była szczelna . Do sprawdzenia wystarczy . Podmień przewody zapłonowe . Mogły zostać nadgryzione czego nawet widać nie będzie .

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Kot72 Zobacz wpis
                  Jeśli silnik kuleje to przepływka może źle zliczać . Dziwne to wszystko nastąpiło po wymianie rury dolotowej . Tą starą jeszcze masz ? Kuna ma zgryz typu ,, kasownik " . Mogła przedziurawić jedynie . Kuny na działce mam od 20 lat . Tylko raz , w zeszłym roku pogryzły mi antenę . Starą rurę można zalepić taśmą aby była szczelna . Do sprawdzenia wystarczy . Podmień przewody zapłonowe . Mogły zostać nadgryzione czego nawet widać nie będzie .
                  Przewody zapłonowe zostały wymienione razem ze świecami, komputer nie wykazuje błędów. Auto raz jedzie i rozpędza się normalnie, a raz rozpędzi się do 50 i więcej nie, brak reakcji obrotów i prędkości na gaz , dodam że po takim "zdławieniu" auto gaśnie i później nie chce jechać w ogóle.

                  Komentarz


                  • #10
                    Cewka była wymieniana ? Może coś z ciśnieniem paliwa . Ciężko diagnozować usterki typu , raz jest dobrze a raz źle . Czy odpala normalnie ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Kot72 Zobacz wpis
                      Cewka była wymieniana ? Może coś z ciśnieniem paliwa . Ciężko diagnozować usterki typu , raz jest dobrze a raz źle . Czy odpala normalnie ?
                      Tak, odpala normalnie i trzyma obroty, wymieniany był filtr paliwa również. Samochód przejedzie kilka metrów normalnie, a później zaczynają się cyrki
                      Wciskam gaz a samochód nie reaguje, dopiero po chwili łapie i nim szarpie

                      Komentarz


                      • #12
                        a czy się to dzieje również jak odepniesz przepływomierz?
                        bo jeśli tak, to przepływomierz to zły trop
                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                        poprzednie modele:
                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                          a czy się to dzieje również jak odepniesz przepływomierz?
                          bo jeśli tak, to przepływomierz to zły trop
                          Jak odepnę przepływomierz jest normalnie, jedzie rozpędza się
                          Ale przy spadku obrotów i hamowaniu do zera auto gaśnie

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X