Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z hamowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z hamowanie

    Witam Was,
    zmagam się w mojej Skodziance z kolejnym problemem. Podczas hamowania za trzecim, lub czwartym razem hamulec robi się twardy i traci efektywność hamowania. Dziś miałem sytuacje na skrzyżowaniu, że musiałem puścić z lewej strony auto jak podjeżdzało to ledwo wyrobiłem by mnie nie uderzył. Ostatnio mechanik robił u mnie przewody podcisnienia, gdyż auto nie miało mocy (moc już wróciła, usterke naprawił, po przez skrócenie przewodu w którym była dziura). W czwartek jestem umówiony z mechanikiem by to sprawdził. Wg Was, co może być przyczyną? Czy to wina tarcz? Bębnów, które mam z tyłu? Czy może problem leży gdzieś indziej? Napisałem o tych przewodach, gdyż czytałem, że problemem mogą być przewody pompy hamulcowej, więc może mechanik coś tam naruszył, lub zbieg okoliczoności. Pozdrawiam serdecznie

  • #2
    Jak twardy hamulec to raczej problem ze wspomaganiem, uszkodzony przewód podciśnienia do serwo lub samo serwo.

    Komentarz


    • #3
      Zgadza się, był dziurawy przewód prowadzący właśnie do serwo. Po wymianie na nowy oryginalny auto hamuje jak powinno!

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X