Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wpadający pedał hamulca Octavia 1 BFQ0

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wpadający pedał hamulca Octavia 1 BFQ0

    Link problem w Skodzie Octavi 1.6 BFQ 2010 rok.Poprostu wpada pedał hamulca.Po podpompowaniu chwilę jest twardy.A następnie znowu przy przytrzymaniu wchodzi do podłogi.Wymieniona pompa hamulcowa,płyn,cylinderki z tyłu.Luzy pomiędzy bębnem a szczękami skasowane.W układzie brak powietrza.Odpowietrzane urządzeniem i tradycyjnie Żadnej poprawy.

  • #2
    Czy w pierwszej kolejności odpowietrzyłeś pompę ABS ?

    Komentarz


    • #3
      Odpowietrzałem komputerem.Manualnie nie.Odpowietrznika nie ma.ABS działa poprawnie.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli po napompowaniu , po chwili dalej pedał wpada to gdzieś nieszczelność musi być . Posprawdzaj przewody , zaciski i cylinderki . Jak wszystko będzie ok to może pompa jest nieszczelna i ciśnienie gdzieś bokami ucieka .

        Komentarz


        • #5
          Zobaczę zaciski z przodu jeszcze.Dziś sprawdzałem przewody sztywne i gumowe.Brak wycieków.Płyn nie ubywa.Odpowietrzę jeszcze raz pompę ABS testerem VCDS.To układ MARK 60.Zostaje tylko pompa ABS.Może ona daje doopy.

          Komentarz


          • #6
            Dziś odpowietrzyłem testerem VCDS pompę ABS.Hamulce w sumie dobre.

            Komentarz


            • #7
              Może ktoś też z takim problemem walczył?

              Komentarz


              • #8
                Skoro sprawdziłeś wszystko to zerknij jeszcze na serwo hamulcowe. Nienaprawialne w domowych warunkach. Wymiana trochę upierdliwa ,ale możliwe że to jest powodem.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X