Centralny zamek ovtavia 1 2002r 1,9TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • artureq
    Classic
    • 2011
    • 1

    Centralny zamek ovtavia 1 2002r 1,9TDI

    Zamieszczone przez Arti_r1
    Kasa nie przepadła jakby co :P
    Tym akurat się nie martwię Po prostu jestem ciekaw, czy w przyszłym tygodniu będę jeździł "podpisanym" autkiem
  • kanioot
    Classic
    • 2010
    • 3

    #2
    Centralny zamek ovtavia 1 2002r 1,9TDI

    Witam.
    Mam problem z centralnym zamkiem. Gdy otwieram auto z pilota otwiera sie tylko bagaznik, swiatlo w kabinie zapala sie i mrugaja kierunki jak przy normalnym otwieraniu auta, ale drzwi nie reaguja. Zauwazylem ze jest przepalony bezpiecznik, wymienilem go i zaczelo dzialac ale po dwoch dniach to samo tylko teraz jak wymieniam bezpiecznik od razu sie przepala. co moze byc przyczyna? i gdzie jej szukac...

    Komentarz

    • german81
      L&K
      • 2010
      • 1414
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AUQ 1.8 20VT 180 KM
      • BZB 1.8 TSI 160 KM

      #3
      pierwsze co to sprawdz przewody miedzy drzwiami i budą tam najczesciej sie przełamuja i robia zware
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      • delanopl
        Elegance
        • 2009
        • 831

        #4
        a może mikrostyk w drzwiach, albo kasety? z tego co wiem to światło w środku wyzwalane w tym wypadku będzie (chyba z modułu komfortu), więc ja stawiam na padnięte mikrostyk i kasety.

        Komentarz

        • 13karolss
          Ambiente
          • 2010
          • 199

          #5
          :/

          u mnie troche inaczej jest zamykam z pilota drzwi wszystkie sie zamykajo oprocz kierowcy :| a mechanizm popsuty od kwietnia, w czerwcu rozkrecilem tapicerke w lewych przednich drzwich,troche popsikalem wd 40 no i dzialalo przez miesioc :P tylko ze teraz z nowu z pilota niemoge zamknoc tylko kluczykiem...podobno ten mechanizm jest zasniezaly czy cos i planuje to rozkrecic dzwi na dobre bo caly mechanizm jeszcze jest schowany za metalowo oslono no i niewiem jak go wyciscic papierem sciernym :P czy co ????
          karol - człowiek który zostal papierzem

          Komentarz

          • kanioot
            Classic
            • 2010
            • 3

            #6
            dzisiaj wlozylem nowy bezpiecznik, o dziwo go nie spalilo ale...
            sprawdzalem ew przerwanie przewodow miedzy drzwiami a buda i w kazdych drzwiach wygladalo na ok ale przy zamykaniu drzwi kierowcy bezpiecznik spalil sie. sa wiec walniete drzwi kierowcy. po odsunieciu gumowego uszczelnienia nie widac zeby bylo cos nie tak...
            czy mam rozkrecac cale drzwi i szukac glebiej? czy sa jakies working instruction zeby bylo latwiej sie dostac?

            Komentarz

            • german81
              L&K
              • 2010
              • 1414
              • Octavia II combi (1Z5)
              • AUQ 1.8 20VT 180 KM
              • BZB 1.8 TSI 160 KM

              #7
              naj czescie te przewody sie łamia na srodku tej osłony gumowej miedzy drzwiami i budą .ale jesli masz checi to morzesz zdiąc boczek od drzwi i tam esz sprawdzic .nikt ci nie powie gdzie masz dokładnie zwarcie wiec musisz sam poszukac albo odac do mechanika elektryka
              diagnostyka vag 602-614-253

              Komentarz

              • spuky4
                Classic
                • 2010
                • 2

                #8
                jeśli mówisz że przewody są oki to nie masz wyjścia musisz zdjąć boczek, na 80% to mikrostyk w zamku

                Komentarz

                Pracuję...