[O2] uszkodzony uchwyt podparcia klapy silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Damian.S
    Drive
    • 2009
    • 77

    [O2] uszkodzony uchwyt podparcia klapy silnika

    Posiadam BB i jestem zadowolony. Powinno byc BIS/BES i to jest nawet wskazane na to urzadzenie. U mnie lata z netem i daje rade, w funkcjach mozesz sobie zanzaczyc po czym ma chodzic.
    Od 1997 roku Skoda. 97-99 Felicia 1.3 99-01 Octavia 1.9 TDI 90KM 01-08 Octavia 1.9 TDI 110KM 09-.. Superb 1.8 TSI & Octavia 1.6 Mint
    www.gprk.pl
  • aro_40
    RS
    • 2007
    • 1529
    • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

    #2
    [O2] uszkodzony uchwyt podparcia klapy silnika

    Są lepsi i gorsi spece zajmujący się naszymi bryczkami. Ja niestety trafiłem ostatnio do tego drugiego W trakcie wymiany szyby przedniej połamał mi całkowicie uchwyt w który wsadza się (i blokuje) podparcie klapy silnika. Wie ktoś może gdzie to można dokupić?
    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
    _______________________________________
    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

    Komentarz

    • bohen
      L&K
      • 2009
      • 1260
      • Audi
      • CCZA 2.0 TSI RS 200 KM

      #3
      W ASO

      Nie wiem dokładnie o który element Ci chodzi, dlatego podam dwa numery:
      1U0 823 570 A to ten element w który wkłada się podpórkę maski jak jest otwarta (cena ok. 15 zł)
      6Y0 823 397 A to klips umieszczony na masce, przytrzymujący podpórkę przy zamkniętej masce (cena ok. 4 zł)

      Komentarz

      • aro_40
        RS
        • 2007
        • 1529
        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

        #4
        Zamieszczone przez bohen
        1U0 823 570 A to ten element w który wkłada się podpórkę maski jak jest otwarta (cena ok. 15 zł)
        O ten element chodzi.
        A byłem ostatnio w jednym z ASO i po długim tłumaczeniu o co mi chodzi (zakończyło sie na pokazaniu w naturze) odpowiedziano mi, że nie ma i nie bywa OKI, poszukam w innym wielkie dzięki
        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
        _______________________________________
        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

        Komentarz

        • bohen
          L&K
          • 2009
          • 1260
          • Audi
          • CCZA 2.0 TSI RS 200 KM

          #5
          Niech Ci łaski nie robią w ASO. Jak klient potrzebuje części to mają obowiązek ściągnąć z magazynu. Max 2 dni i powinni mieć ją u siebie. Także idź do najbliższego ASO podaj numer części i mają ci ją sprowadzić. :diabelski_usmiech (oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów)

          Komentarz

          • terre
            Ambiente
            • 2010
            • 128

            #6
            Ja już kupiłem samochód bez tego hujwajstra i pojechałem do ASO i mi za dwa dni ściągi bez problemu. Jeszcze ładnie zamontowali z pomocą wzorowania się na drugim samochodzie bo nie wiedzieli jak ma to być prawidłowo

            Komentarz

            Pracuję...