Rysunek Skoda Octavia Rs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • miro65
    Classic
    • 2010
    • 1

    Rysunek Skoda Octavia Rs

    Sytuacja numer 1:
    Wracam z GM w stronę Grójeckiej, jadę Marynarską, mijam Żwirki i Wigury i korek od wiaduktu, aż do Grójeckiej. Dojechałem za stację Orlen i widzę jak policja na sygnałach przebija się Oplem Movano ale im bliżej końca korka to wyłączyli lampy, a został sam sygnał, przejechali korek i wyłączyli wszystko. No sku.. :klnie: ..two. Nie mogą pajace postać jak normalny ludzie w korku?!

    Sytuacja numer 2:
    Wracam od strony lotniska ulicą Żwirki i Wigury w stronę Pomnika Lotnika i jest rondo na skrzyżowaniu z Marynarską/Hynka się to nazywa Sasanki. Korek już od 17-stycznia :shock: i sobie myślę "co jest do cholery, nigdy o tej porze nie ma tu korków?". Ale dojechałem bliżej wiaduktu i widzę powód korka. Stoi sobie 189 na środku skrzyżowania i blokuje 3 pasy w kierunku Pomnika Lotnika i tak postaliśmy sobie w bezruchu przez dwa cykle świateł. Ja pie... :klnie: czy koleś myśli, że jedzie Czikłeczento i nie ma za swoimi plecami 10 metrów żelaza?!

    Sytuacja numer 3:
    Również to samo skrzyżowanie co wyżej. Jadę Żwirki i Wigury w stronę Lotniska i na Sasanki chcę skręcić w lewo w stronę Galerii Mokotów no i stoją bezmózgi na lewo skręcie, każdy się pakuje na środkowy, bo lewy i prawy się kończą i zamiast 9 samochodów mieszczą się 4 !! A później się stoi kurde 20 minut, żeby skręcić, bo te pajace boją się, że ich nikt nie wpuści ze skrajnych pasów!!! Musiałem lekko złamać przepisy i z pasa do jazdy na wprost skręcić w lewo.

    Kur.a żeby ludzie zaczęli myśleć za kierownicą o czymś więcej niż o czubku swojego nosa to by się zaczęło przyjemnie jeździć.
  • neyka
    Classic
    • 2009
    • 1

    #2
    Rysunek Skoda Octavia Rs

    Potrzebuje obrysu (kontur) Skody Octavii RS może ktoś posiada?????

    Komentarz

    • PAOLO ESCO
      RS
      • 2009
      • 6624
      • Volkswagen
      • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

      #3
      Jeśli masz Corela + fotkę Octavi RS to:
      - otwierasz corela
      - importujesz fotkę
      - wybierasz "trasuj mapę bitową"
      - otwiera się tracer z fotką
      - wybierasz sposób trasowania
      - klikasz "zastosuj"
      - zamykasz tracera
      - w corelu masz kopię fotki ztrasowaną
      - do edycji musisz ją rozgrupować .
      I masz gotowy kontur, obrys RS'a alacz

      jak coś to mogę pomóc na @
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz

      Pracuję...