[O1] Awaryjne otwieranie maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mg91
    Classic
    • 2011
    • 27

    [O1] Awaryjne otwieranie maski

    Zamieszczone przez czesiu1929
    musisz zdjąć osłonę wewnętrzną, która jest na zatrzaskach
    Sorki za odgrzanie tematu, a jak tą osłonę/tapicerkę ściągnąć. Tak krok po kroku bo próbowałem na siłę ale nie dałem rady bo bałem się coś połamać, samochód mam od tygodnia W golfie były takie wkręty plastikowe i nie było problemu a tu jakieś zatrzaski. Czy trzeba jakoś wkrętakiem podważyć? Ale boję się o lakier.
  • tomwawa
    Ambiente
    • 2010
    • 186

    #2
    [O1] Awaryjne otwieranie maski

    Przeszukałem forum i nic podobnego nie widzę. Mianowicie przytrafiło mi się coś takiego chciałem dolać płynu otwarcie maski od środka odskoczyła, podchodzę od maski chywtam ten ręczny otwieracz a tam tylko pyk i teraz lata w lewo prawo bez dzwiękowo. A maski nie mogę otworzyć. Ktoś ma jakiś pomysł czy muszę do 'speca"?
    WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
    WT 514** Srebrny VW Sharan

    Komentarz

    • ahmed799
      RS
      • 2009
      • 6871
      • Ford

      #3
      tomwawa, mi kiedys wyczepila sie linka z zamka i dzieki pomocy tom2212 udalo sie otworzyc. Musisz podejsc wkretakiem przez grilla i nacisnac na taki pierdolnik w zamku. Ogolnie kilka min pracy samemu

      филип
      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

      Komentarz

      • lesiu
        Ambiente
        • 2007
        • 149

        #4
        tomwawa, podejrzewam że wyczepiła Ci się albo pękła linka otwierania maski. Zobacz czy nie pękła przy rączce w kabinie bo jak tak to dasz radę otworzyć ją kombinerkami a jak przy zamku to musisz kombinować tak jak pisze ahmed799,
        lesiu

        Komentarz

        • tomwawa
          Ambiente
          • 2010
          • 186

          #5
          w kabine jak pociągne za ten uchwyt jest normalnie "pstryk" i maska w górę, problem zaczyna się jak przechodzimy do etapu 2. zaraz wychodzę pobawić się z tym.
          WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
          WT 514** Srebrny VW Sharan

          Komentarz

          • robtem
            Classic
            • 2010
            • 17

            #6
            Zamieszczone przez tomwawa
            w kabine jak pociągne za ten uchwyt jest normalnie "pstryk" i maska w górę, problem zaczyna się jak przechodzimy do etapu 2. zaraz wychodzę pobawić się z tym.
            przerabiałem to u siebie,
            jak maska odskoczy po pociągnięciu uchwytu w środku to da się ją lekko podnieść, może z 10 cm ale to wystarczy aby cienkim i długim drutem pociągnąć mechanizm blokady, dojdziesz do niego od prawej cześci grilla z boku, ciężko to wytłumaczyć mi,

            bierzesz drut długości 0,5 m, na końcu robisz "haczyk" na końcu i podnosząc tyle ile sie da maske dojdziesz do mechanizmu który powinen być ruszony tą wajhą która Ci "lata" -

            na pewno da sie to otworzyć bez demolki

            Komentarz

            • tomwawa
              Ambiente
              • 2010
              • 186

              #7
              OK. dzięki wszystkim już otwarte.
              WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
              WT 514** Srebrny VW Sharan

              Komentarz

              Pracuję...