Problemy z radiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • majowy86
    Classic
    • 2011
    • 11

    Problemy z radiem

    Ja też jestem za. Bo trwałość dzisiejszego sprzętu AGD to tragedia. Sam posiadam pralkę Indesit z dokupioną gwarancją na 5 lat.Ale ciekawostka ona rdzewieje :shock: :lol: Ciekawe czy gwarancja obejmuje lakier buahaha. Zdam relacje jak zadzwonię na infolinie co mi powiedzieli.Oby to nie było przez wulkan na Islandii -tak jak to bywa w Skodzie :wink:
  • Owrone
    Ambiente
    • 2010
    • 115

    #2
    Problemy z radiem

    Witam,

    Posiadam radio stream i mam z nim kilka problemów...

    1. czasami zdarza się że po włączeniu samochodu na wyświetlaczu radia wywala błąd cd error i zgłośników wydobywa się tylko buczenie, nie jestem nic wstanie zrobić bo radio wisi, jedyny sktueczny sposób to wyłączenie samochodu i zamknięcie go na jakieś 10min :evil:
    2. czy to radio ma wbudowaną zmieniarke na 6cd? gdy włożę jedna płytę i nacisne przycisk cd, na wyświetlaczu wyskoczy jedna pozycja zajęta i 5 pustych, gdy prubuję wepchnąć kolejną płyte radio nie chce jej przyjąć...
    3. w ustawieniach radia jest opcja phone, czy to oznacza że jest możliwość sparowania samochodu z telefonem?? Gdy próbuję to zrobić nie udaję mi się to, jak to wykonać bo może robię to nieprawidłowo..

    Serdeczne dzieki za pomoc.
    Była : Octavia II 1.9TDI BJB Elegance
    Jest : Opel Insignia 2.0 cdti 160ps Cosmo automat

    Komentarz

    • Luk@s
      Ambiente
      • 2010
      • 212

      #3
      do trójki na pewno musisz mieć zainstalowany zestaw głośnomówiący albo fabryczny albo dorabiany
      co do jedynki to wątek jest już sam mam problem że powoli mi to radio zdycha.
      a co do 2 jak była zmieniara to chyba w bagażniku...
      service by Auto Tar

      Komentarz

      • Owrone
        Ambiente
        • 2010
        • 115

        #4
        Tzn że radio samo w sobie nie ma podajnika na 6płyt tylko zmieniarkę zewnętrzną??
        Była : Octavia II 1.9TDI BJB Elegance
        Jest : Opel Insignia 2.0 cdti 160ps Cosmo automat

        Komentarz

        • Luk@s
          Ambiente
          • 2010
          • 212

          #5
          na pewno tak.
          service by Auto Tar

          Komentarz

          • kropeck
            RS
            • 2009
            • 2319
            • Octavia II (1Z3)
            • BLF 1.6 FSI 115 KM

            #6
            Re: Problemy z radiem

            Zamieszczone przez Owrone
            Witam,

            Posiadam radio stream i mam z nim kilka problemów...

            1. czasami zdarza się że po włączeniu samochodu na wyświetlaczu radia wywala błąd cd error i zgłośników wydobywa się tylko buczenie, nie jestem nic wstanie zrobić bo radio wisi, jedyny sktueczny sposób to wyłączenie samochodu i zamknięcie go na jakieś 10min :evil:
            Jak Ci się radio zwiesi, to przy włączonym radiu naciśnij przycisk włącznika i trzymaj go przez 10-15 sekund, aż się radio zresetuje.

            Co do zmieniarki, to trzeba zamontować zewnętrzną - mam taką do sprzedania z odpowiednim kablem - napisz na PW, to napiszę o szczegółach.
            Pozdrawiam,
            Michał

            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

            Komentarz

            Pracuję...