[O1] odpalała a teraz nie chce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zmc29
    Classic
    • 2012
    • 11

    [O1] odpalała a teraz nie chce

    kurcze ja jeszcze mojej nie sprawdzałem bo we wrześniu jadę na przegląd i wtedy jak już będę wiedział, że wszystko w moim "smoczku" jest ok to wyjadę na bezpłatny odcinek A2 Poznań-Komorniki i się wypowiem na razie jeżdżę spokojnie max do 180km/h :wink:
  • misio0o
    Classic
    • 2011
    • 24

    #2
    [O1] odpalała a teraz nie chce

    Witam
    Z racji nieznajomosci forum prosze o przekierowanie na poprawne tory

    Problem taki mam ze normalnie oktavia (1.9 Tdi 90km kombi) paliła w zimie trzeba było troszkę dłużej ją kręcic ale dawała rady, pare dni stała bo przerejestrowywałem i nie było ubezpieczenia parę tj. 3-4 na mrozie i wsiadam rano grzeję swiece 2 razy i zakreciła raz potem wolniej i wolniej i koniec. Diagnoza prosta akumulator wymontowałem posiedział w domu podładowany jak należy. I tu problem wkładam go spowrotem podłączam jak trzeba i kontrolki się zaświecają jak zawsze gasna próbuję odpalić i nic nie kreci rozrusznik. Probowalem z drugiego auta na kable tez nic spadek pradu po przekreceniu kluczyka w drugim aucie jest a oktavia nic ... cicho i głucho

    Dziekuję z góry za odpowiedzi czekam i Pozdrawiam Świerzak Misio0o

    Komentarz

    • delanopl
      Elegance
      • 2009
      • 831

      #3
      Popraw tytuł.
      Rozrusznik sprawdzałeś? Może trzeba ją zaprowadzić(odholować) do ciepłego garażu niech sobie postoi, jeśli nie pomoże a jesteś laikiem z elektryki, to radziłbym do elektryka dać auto.

      Komentarz

      • phrix
        L&K
        • 2007
        • 1000
        • Audi
        • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        Idzie prąd na rozrusznik ??
        Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

        _

        Komentarz

        • misio0o
          Classic
          • 2011
          • 24

          #5
          A jak to sprawdzić bo pojęcia bladego nie mam jak sie do niego dostac

          Komentarz

          Pracuję...