Turbo boost 1.9 tdi 110km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Domin1234
    Classic
    • 2011
    • 2

    Turbo boost 1.9 tdi 110km



    :diabelski_usmiech
  • lukaszek575
    Classic
    • 2010
    • 15

    #2
    Turbo boost 1.9 tdi 110km

    Koledzy mam problem tkwi w tym ze moja skoda nie ma mocy. Bylem podpiety pod komputer i wyskoczyl blad "Turbo boost" czy ktos jest w stanie mi wytlumaczyc co to jest? turbina tak jak by troszke chodzila ale nie daje tyle mocy co powinna. Czasami jak jade po trasie to na chwile sie zalacza i po chwili odcina. Nie caly rok temu oddawalem turbine do regeneracji. Czy to moze wina jakiegos przewodu ? Przetarty ? Puszcza cisnienie ? Prosze o pomoc.

    Komentarz

    • delanopl
      Elegance
      • 2009
      • 831

      #3
      lukaszek575, podaj lepiej kod tego błędu i logi dynamiczne zrób. Turbina pracuje cały czas, ale my czujemy to od określonej ilości obrotów. Opcji jest wiele. Jeśli jeździsz powoli, spokojnie to mogłeś uśmiercić turbinę. A może być jeszcze np. zawór N75, przepływka, i wspomniane przewody podciśnienia

      Komentarz

      • lukaszek575
        Classic
        • 2010
        • 15

        #4
        O kolego niestety nie znam kodu bledu. Właśnie powoli to nie jezdze przed tym jak mi sie to stalo gdy turbina sie zalaczala wydawala takie dziwne dzwieki. Pojezdzilem troche i o brak mocy.

        [ Dodano: Nie 23 Sty, 11 13:51 ]
        Koledzy skode odebralem od mechanika sprawdzil mi wszystkie przewody podcisnieniowe. Podobno sa wszystkie cale. Jaki krok zrobic nastepny? Co tu moze byc przyczyna? Prosze o pomoc i z gory dziekuje.

        Komentarz

        Pracuję...