[O1] Przekladnia kierownicza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • orasam
    Classic
    • 2011
    • 7

    [O1] Przekladnia kierownicza

    Zamieszczone przez Skfarek
    LUKI, a w O1 ostatnich Tourach były w ogóle kiery z MF i chromikiem bo nie pamiętam cennika wyposażenia dodatkowego, ?
    MF rzczej nie, ale były trójramienne /bez chromu/ w skórce z pakietem soprtowym
  • orka
    Classic
    • 2010
    • 12

    #2
    [O1] Przekladnia kierownicza

    Witam ...

    mam pewien problem ... albo w sumie pytanie ... poniewaz wlasnie wymienilem turbo w mojej okci ... a okazalo sie ze przydaloby sie tez wymienic przekladnie kierownicy ... i mama w tej sprawie pytanko ... czy oplaca sie regenerowac taka przekladnie ... ?? czy lepiej to olac i odrazu kupic nowa ... ??

    jesli sie oplaca regenerowac ... to moze ktos zna jakies dobre miejsce w Tarnowskich Górach lub okolicach ... ??

    Pozdrawiam ...

    Komentarz

    • -shadow-
      Drive
      • 2009
      • 93

      #3
      O ile dobrze pamiętam to jest w okolicach Krakowa firma która się tym zajmuje. Poszukam i dam znać. Sam u nich nic nie robiłem ale z opinii krążących po internecie ta firma jest ok Regeneracja maglownic

      Komentarz

      • Witek1952
        Ambiente
        • 2007
        • 196

        #4
        Witam. Jak będziesz wymieniał sam to wyciągnij kluczyk ze stacyjki. Właśnie wczoraj wymieniałem taśmę poduszki po takiej nie do końca przemyslanej operacji. Przy odłączonej przekładni pokręcili kierownicą i urwali taśmę. Pozdrawiam.
        Witek

        Komentarz

        • BORA
          Ambiente
          • 2009
          • 118
          • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

          #5
          Ja regenerowałem w zeszłym roku w Krakowie , jak na razie zrobione ponad 20k km i wszystko w porządku. Gdybyś zdecydował się kupić nową to upewnij się że kupujesz w pewnym źródle i masz na 100% nową bo czasem sprzedawane są regenerowane pod nazwą nowe - moja po regeneracji też wyglądała jak nowa. Jak nie masz starego samochodu to oddaj swoją do regeneracji i poproś o zregenerowanie swojej a nie oddanie swojej i wymiana na inną zregenerowaną - ja tak właśnie zrobiłem (bo bałem się że dostane jakiegoś starego syfa z 96r) ale odpisz sobie nr swojej przekładni zanim ją oddasz.
          BORA aka xbora
          Spalanie 3.7l/100km na dystansie 185km Skoda Octavia Combi I 1.9TDI (ASV) 110kM (81kW)
          ||Octavia 1 Combi 1.9 TDI ASV (110KM)|| => ||Octavia 2 RS Combi 2.0 TDI BMN 170KM (@204KM)||

          Komentarz

          Pracuję...