czy jest roznica w srednicy pokretla regulacji ledzwi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gregor-p
    Classic
    • 2012
    • 37

    czy jest roznica w srednicy pokretla regulacji ledzwi?

    Zamieszczone przez Orbit
    mam Aparat Zorka 5 zrobię kilka zdjęć i zamieszczę tutaj
  • Cubarius
    Ambiente
    • 2011
    • 148

    #2
    czy jest roznica w srednicy pokretla regulacji ledzwi?

    Mam pytanie, choc o regulacji ledzwi piszecie wiele to z reguly przejawia sie kwestia peknietejlinki. Mnie natomiast nurtuje temat pokretla. Patrzac z boku fotela w dziure po pokretle ledzwi widze, ze wystaje trzpien wewnatrz fotela. Kupilem w serwisie pokretlo i pytali mnie o numer vin, gdyz ponoc sa rozne kolory i modele pokretel Niestety probujac zalozyc pokretlo (wcisnac) okazalo sie, ze peka jakby srednica byla za mala w stosunku do trzpienia i nie chce sie nalozyc. Czy zatem jest taka mozliwosc, ze istnieje pokretlo, ktore ma troche wieksza srednice niz to, ktore mi zaproponowali?
    Aby zawsze dotrzeć do celu...

    Komentarz

    • kabanos
      RS
      • 2011
      • 4544
      • Octavia I combi (1U5)
      • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

      #3
      Źle dobrali pokrętło. Są różne pokrętła do różnych wersji. Ja jak kupowałem to dobrali mi po numerze VIN i przyszły dobre. A kupowałem tutaj: http://skodaczesci.pl

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz

      • Cubarius
        Ambiente
        • 2011
        • 148

        #4
        No wlasnie tak myslalem. Pewnie sie pomylili i dali nie takie jak powinno byc. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie OK Dzieki

        [ Dodano: Pią 08 Kwi, 11 12:56 ]
        Mam, jeszcze pytanie, gdyz okazalo sie, ze poza samym pokretlem do regulacji ledzwi brakuje mi tego plastikowego lacznika co laczy pokretlo i ten element gdzie linka jest zalaczona. Niestety nie chca mi sprzedac samej tej zlaczki co podchodzi pokretla. Mowia w skodzie, ze ta zlaczka nalezy jzu do calego mechanizmu regulacji, a mi tylko ona jest potrzeba, bo reszta jest dobra, a za caly element chca ponad 1000 zl. Jest jakas mozliwosc dorobienia tej zlaczki?? Jak wiecie to pomozcie Z gory dzieki
        Aby zawsze dotrzeć do celu...

        Komentarz

        Pracuję...