Problem przy przyspieszaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Nemog
    Classic
    • 2010
    • 25

    Problem przy przyspieszaniu

    Zamieszczone przez ahmed799
    to kryzys wieku średniego :P
    do wieku sredniego, to ci troszke jeszcze brakuje :twisted:
    Fabia I 1.4 16v, Octawia I 1.6
  • sylwek44
    Drive
    • 2009
    • 71

    #2
    Problem przy przyspieszaniu

    Witam

    Chciałbym się doradzić. Moja skoda Octavia I przy przyspieszaniu ściąga na prawą stronę. Kiedy się jedzie ze stałymi obrotami to jest ok.

    Sprawdzałem już zbieżności i wyważenie kół.

    W czym może być problem ???

    Proszę o jakąś wskazówkę.


    Pozdr
    Sylwek44

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      wybite gumy mc personów
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • sylwek44
        Drive
        • 2009
        • 71

        #4
        Ok. Sprawdzę. Bo to mi nie przyszło do myśli.

        Dzięki

        Komentarz

        • leszekmw
          RS
          • 2005
          • 5356

          #5
          robekcool, z ust mi wyjąłeś.. :wink:
          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
          GVI 1.4TSI
          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

          Komentarz

          • robekcool
            RS
            • 2009
            • 2041
            • Octavia II (1Z3)
            • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

            #6
            leszekmw,
            tak sie zastanawiam, powinniśmy może na temat opon pogaworzyć ...
            jakbyś był w wwie zapraszam, to tylko 20 km od ronda w Kołbieli :diabelski_usmiech
            www.k-mot.pl
            Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
            Autoholowanie.
            Robert Kulma

            Komentarz

            • cox9
              Classic
              • 2010
              • 14

              #7
              a ciśnienie w kołach oki??

              Komentarz

              • leszekmw
                RS
                • 2005
                • 5356

                #8
                robekcool, na razie się do stolicy nie wybieram , ale będę pamiętał . jakbyś miał jakieś problemy/interesy to 601923053.

                przy okazji dodam że na forum pojawiło się masę domowych/internetowych mechaników którzy nie maja o niczym pojęcia , wszystko znają ze słyszenia i opowiadają ludziom bajki byle by jeszcze jednogo posta napisać , bo chyba o to w tym chodzi :niewiem . z prostego tematu na 2 odpowiedzi tworzy sie rzeka i co post to inna teoria. zaczyna mnie to wkurzać powoli...
                wiem , wiem , od tego jest forum... :twisted:
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz

                • laurin
                  Rider
                  • 2009
                  • 727

                  #9
                  Zamieszczone przez sylwek44
                  Moja skoda Octavia I przy przyspieszaniu ściąga na prawą stronę. Kiedy się jedzie ze stałymi obrotami to jest ok.
                  Sprawdź jeszcze tuleje wahacza (ta większą) jak jest wywalona to przy przyspieszaniu ściąga...

                  Komentarz

                  • jefry
                    Rider
                    • 2009
                    • 411

                    #10
                    Zamieszczone przez leszekmw
                    robekcool, na razie się do stolicy nie wybieram , ale będę pamiętał . jakbyś miał jakieś problemy/interesy to 601923053.

                    przy okazji dodam że na forum pojawiło się masę domowych/internetowych mechaników którzy nie maja o niczym pojęcia , wszystko znają ze słyszenia i opowiadają ludziom bajki byle by jeszcze jednogo posta napisać , bo chyba o to w tym chodzi :niewiem . z prostego tematu na 2 odpowiedzi tworzy sie rzeka i co post to inna teoria. zaczyna mnie to wkurzać powoli...
                    wiem , wiem , od tego jest forum... :twisted:
                    spokojnie 3 wdechy i wydechy dzisiaj czwartek jeszcze dzień i weekend
                    Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

                    Komentarz

                    • robekcool
                      RS
                      • 2009
                      • 2041
                      • Octavia II (1Z3)
                      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

                      #11
                      Zamieszczone przez jefry
                      Zamieszczone przez leszekmw
                      robekcool, na razie się do stolicy nie wybieram , ale będę pamiętał . jakbyś miał jakieś problemy/interesy to 601923053.

                      przy okazji dodam że na forum pojawiło się masę domowych/internetowych mechaników którzy nie maja o niczym pojęcia , wszystko znają ze słyszenia i opowiadają ludziom bajki byle by jeszcze jednogo posta napisać , bo chyba o to w tym chodzi :niewiem . z prostego tematu na 2 odpowiedzi tworzy sie rzeka i co post to inna teoria. zaczyna mnie to wkurzać powoli...
                      wiem , wiem , od tego jest forum... :twisted:
                      spokojnie 3 wdechy i wydechy dzisiaj czwartek jeszcze dzień i weekend
                      nie którzy pracują też w soboty , co by inni nie brali urlopu :diabelski_usmiech
                      www.k-mot.pl
                      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                      Autoholowanie.
                      Robert Kulma

                      Komentarz

                      • jefry
                        Rider
                        • 2009
                        • 411

                        #12
                        robekcool - bez złośliwości :twisted: jedni pracują żeby inni mogli spać piwo dla Ciebie przepraszam za OT
                        Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

                        Komentarz

                        • laurin
                          Rider
                          • 2009
                          • 727

                          #13
                          ktoś musi pracować aby nie pracować mógł ktoś...

                          Komentarz

                          • leszekmw
                            RS
                            • 2005
                            • 5356

                            #14
                            Zamieszczone przez jefry
                            leszekmw napisał/a:
                            robekcool, na razie się do stolicy nie wybieram , ale będę pamiętał . jakbyś miał jakieś problemy/interesy to 601923053.

                            przy okazji dodam że na forum pojawiło się masę domowych/internetowych mechaników którzy nie maja o niczym pojęcia , wszystko znają ze słyszenia i opowiadają ludziom bajki byle by jeszcze jednogo posta napisać , bo chyba o to w tym chodzi :niewiem . z prostego tematu na 2 odpowiedzi tworzy sie rzeka i co post to inna teoria. zaczyna mnie to wkurzać powoli...
                            wiem , wiem , od tego jest forum... :twisted:.


                            spokojnie 3 wdechy i wydechy dzisiaj czwartek jeszcze dzień i weekend
                            jefry no i wtedy się dopiero zaczyna , a to trawa , a to gniazdko , a to ... :diabelski_usmiech ... wolę w pracy posiedzieć :wink: .

                            a tak na serio to chodzi mi oto że ktoś tam coś chlapnie a inny to podchwytuje i potem się okazuje ze to zupełnie coś innego a przede wszysytkim bardzo oczywistego dla średnio rozgarniętego ale prawdziwego mechanika. oczywiście mnie rozumiesz mam nadzieję
                            a o tym że żeby znaleźć jakąś wartościową informację trzeba spędzić przy kompie 5 godzin a ia tak w końcu rzuca się to wszystko w piździec.. :evil:
                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                            GVI 1.4TSI
                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                            Komentarz

                            • jefry
                              Rider
                              • 2009
                              • 411

                              #15
                              heheh nie unikaj prac porządkowych w domu bo żona będzie zła :diabelski_usmiech

                              pewnie że rozumiem. Ja forum traktuje jako pomoc w rozwiązywaniu problemów, szukam rozwiazań. Przykład - coś mi chrobotało w trakcie sprzęg lania / ro sprzęg-lania Jak sam widzisz jeden kolega z forum powiedział że to dwu mas inny że łożysko oporowe a tutaj okazało się że jedna cholerna blaszka. Ale jadać do mechaniora - podsuwałem pomysły lub zadawałem pytania czy to może być to. Żeby naprowadzić na może dobry trop. Co do dobrych rad to narazie ja nie narzekam owszem "najePPPaĆĆĆ" sie szukając to prawda, ale zawsze jakąś perełkę się znajdzie.

                              Podzielam zdanie że jak nie mam pojęcia to się w danym temacie nie odzywam, ale jak już wiem i coś jest podobnego do problemu z którym się już ja zmierzyłem i mam efekt tego w postaci rozwiązanego problemu to staram się podsunąć moje rozwiązanie, które a "nóż widelec" pomoże i zaoszczędzi czas użytkownikowi. Może to irytować ale po to jest wg. mnie forum ( oczywiście z dość racjonalną wymianą zdań ) żeby sobie pomagać.

                              Dla jednego który jest laikiem odpowiedz może być satysfakcjonująca, dla starego wygi może być tak trywialna że szkoda gadać... po to też jest funkcja szukaj, która wg. mnie działa poprawnie ale jak juz wyżej wspomniałem i sam napisaleś trzeba troche tego gówna przerzucić żeby znaleźć satysfakcjonującą odpowiedz / rozwiązanie. Wielu z nas chce samemu też pogrzebać i zrobić coś własnym sumptem. I wychodze z założenia że jak sie zrobi samemu to wtedy i ma sie satysfakcje i podnosi się swój expirence w budowie samochodu i rozwiązywaniu problemów. Oczywiście wykluczam osoby, które mają dwie lewe ręce

                              alem się rozpisał

                              Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

                              Komentarz

                              Pracuję...