Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Woda w drzwiach [O1]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    adek81, zawsze pomogl bylo pod postem Ale nie wiem gdzie ucieklo. Wazne, ze sie przydalo. Co do swojej Skodziny to sie nie martw. Ja przez rok wladowalem w nia ok. 8 tys. i zawsze po kazdej naprawie mysle, ze to juz ostatnia. Jak masz jakies jeszcze pytania to dawaj na priva. Co bede wiedzial to pomoge, choc fachowcem nie jestem. Zycze powodzonka przy likwidacji zalweania, a pozniej po robocie trzeba zalac sie heheh
    Aby zawsze dotrzeć do celu...

    Komentarz


    • #27
      Musze wymienic kolejny raz podnosnik w tylnich drzwiach - diamond firma to kila, padl po troche ponad 2 latach (pewnie linki skorodowaly bo mieli jakby mechanizm). Folia oryginalna juz w rozkladzie, chce cala wymienic.

      Nowa w ASO 19zl, nie majatek a chce bo ma klej. Moge uzyc i zwyklej folii ale nie mam czym tego kleic. Ktos pisal ze oryginalna nie klei sie w ogole. To prawda?

      Oryginalny klej raczej byl napryskiwany czy maziany pedzlem po foli czy drzwiach - jest go dosc sporo i pomimo ponad dekady trzyma bardzo dobrze. Czy ten z oryginalnej folii z ASO naprawde nie zlapie? Wtedy wole wydac na silikon dekarski...

      W ASO kiedys ta szybe wymieniali (zlodziej :/) i gnojki pocieli folie jak im sie podobalo a pozniej zlepili to tasma do pakowania (szara taka - sraczkowa). Klej z tej tasmy wysechl bardzo szybko no i byly zacieki. Gnoje nie wymieniaja folii na oryginalna choc maja dostep, 19zl im szkoda!

      Mysle by moze wyciac po obwodzie stara folie i nowa przylepic do tej "ramki" po starej folii (jest klejenie szczelne). Szlag by trafil te napedy szyb no i zamki. Auto mam z 98 roku, prawie 190tys na budziku (100 z gazem) i nic w napedzie sie nie dzieje, tylko te zamki szalejace i mechanizmy szyb oraz wycieraczej nawalaja. Calkiem niezly wynik
      +LPG Elpigaz IV gen :-)

      Komentarz


      • #28
        Wymieniałem tą folię dosyć niedawno, kupiona w ASO za 20zł. Nie miałem żadnych problemów z klejeniem, folia trzymała bardzo dobrze. Z tym, że ja wcześniej dokładnie wyczyściłem i odtłuściłem dookoła miejsce klejenia. Może koledzy którym ta folia się słabo kleiła nie zadbali o to?

        Komentarz


        • #29
          w jakim ASO kupiles? Jestem tez stad, moze niektore aso maja stara folie i zjechany klej przez to ? U mnie chca 19zl na armii krajowej. Przezroczysta czy jak gabka srebnra?
          +LPG Elpigaz IV gen :-)

          Komentarz


          • #30
            Centrum TMT we Wrocławiu na Horbaczewskiego. Z tego co pamiętam, to zamawiali dla mnie, więc nie mają leżaków magazynowych Folia była przezroczysta.

            Komentarz


            • #31
              ok dzieki, w sumie tak sobie pomyslalem ze octavki od dawna takiej nie robia albo zaszly zmiany wiec folia i tak z zapasow magazynowych bedzie Wlasnie mam przezroczysta oryginalnie, gdzies na zdjeciach widzialem srebrna cienka pianke ze tez stosowano. Klej oryginalny (15lat) schodzi ladnie, jak dobra tasma klejaca - bez brudu, "czysto". Mam nadzieje ze nowa folia rownie dobrze zlapie drzwi. Obecna jest tyle razy pocieta ze juz nie ma co łatać. J... ASO (pierwsze jakie bylo - na grunwaldzkim) jak pisalem kleilo tasma do paczek. Czlowiek oddawal (moj ojciec) by mu zrobili tip top to latali stara pocieta zamiast dac nowa jak to sie ladnie zdejmuje. Wrrrrr.
              +LPG Elpigaz IV gen :-)

              Komentarz


              • #32
                Witam , mam nadzieje ze jeszcze ktos mi odpisze na ten temat... odnosnie wody w drzwiach , wymieniałem podnosik szyby zamonowałem blache no i nie miałem jakos czasu załozyc tapicerki. i zauwazyłem ze podczas deszczu woda mi kapie za ta blachą centralnie na "dupe - magnes" głosnika. woda mi nie cieknie do auta lecz niepokoi mnie to ze woda kapie na mechanizm podnoszenia szyby a szczegłonie na głosnik. ( a zauwazyłem to przez dziure z ktorej trzeba skrecic szybe. Prosze o odpowiedz czy tak moge to zostawic ? czy trzeba wymienic uszczelke na szybie od zewnatrz ?
                ps posiadam VW lecz passat b5 1.9 TDI 99r

                [ Dodano: Wto 25 Mar, 14 23:06 ]
                Witam , mam nadzieje ze jeszcze ktos mi odpisze na ten temat... odnosnie wody w drzwiach , wymieniałem podnosik szyby zamonowałem blache no i nie miałem jakos czasu załozyc tapicerki. i zauwazyłem ze podczas deszczu woda mi kapie za ta blachą centralnie na "dupe - magnes" głosnika. woda mi nie cieknie do auta lecz niepokoi mnie to ze woda kapie na mechanizm podnoszenia szyby a szczegłonie na głosnik. ( a zauwazyłem to przez dziure z ktorej trzeba skrecic szybe. Prosze o odpowiedz czy tak moge to zostawic ? czy trzeba wymienic uszczelke na szybie od zewnatrz ?
                ps posiadam VW lecz passat b5 1.9 TDI 99r

                Komentarz


                • #33
                  nesegoista, może być tak że gdy nie jest założona tapicerka od środka a na niej również jest uszczelka ,szyba nie jest dociskana do tej uszczelki na zewnątrz ,porówna rozebrana stronę z nierozbieraną .ok
                  Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                  ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                  https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                  Komentarz


                  • #34
                    nie jezeli dojdzie tapicerka to nie przyciska szyby mocniej. ogolnie woda i tak tam dojdzie bo po cos sa spływy na dole w drzwiach tylko czy kapiące krople na głosnik nic mu nie zrobią ? i na linki od podnośnika ;/ ?

                    Komentarz


                    • #35
                      nesegoista, skoro tak było od czasu jak auto wyjechało z fabryki ,to czyli nie ma to negatywnego wpływu.
                      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X