Utrata mocy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • TomekF
    Classic
    • 2009
    • 12

    Utrata mocy.

    ja chetnie ale jak bede w polsce to neta moge nie miec (,ale moge gdzies luknoc co jest na forum , miejsce moze w jeleniej kolo muzycznego radia)
  • Raymond
    Classic
    • 2007
    • 26

    #2
    Utrata mocy.

    Witam!
    Chciałbym opisać problem, z którym borykam się już pewien czas. Otóż wczoraj podczas wyprzedzania przy prędkości 140 km/h auto złapało tzw. notlauf straciło moc. Po wyłączeniu zapłonu i odczekaniu 5 minut uruchomiłem auto i problem zniknął i wszystko jest ok. z tym że ta sytuacja powtórzyła się już kilkakrotnie wcześniej. Sprawdziłem zwrotnice turbiny chodzą luźno nie zapiekają się a zawór turbiny tzw. gruszka był wymieniany i działa poprawnie.(Silnik 1,9 TDI 110 KM).
    Proszę o pomoc jak ktoś się uporał z podobnym problemem.

    Przy okazji jakiej firmy polecacie tarcze i klocki hamulcowe na tył aby były dobre i nie za drogie.

    Z góry wielkie dzięki!

    Komentarz

    • Bravais
      Ambiente
      • 2011
      • 164

      #3
      Ja tak miałem, i okazało się, że wiązka kabli gdzieś przygniła. Z tym, że ja miałem tak tylko na mokro...
      Wymienili i już później zero problemów
      -jeździ ze mną od 05.2011
      - jeździ ze mną od 04.2015

      Komentarz

      • mapi10
        Classic
        • 2010
        • 5

        #4
        Re: Utrata mocy.

        Zamieszczone przez Raymond
        Witam!
        Chciałbym opisać problem, z którym borykam się już pewien czas. Otóż wczoraj podczas wyprzedzania przy prędkości 140 km/h auto złapało tzw. notlauf straciło moc. Po wyłączeniu zapłonu i odczekaniu 5 minut uruchomiłem auto i problem zniknął i wszystko jest ok. z tym że ta sytuacja powtórzyła się już kilkakrotnie wcześniej. Sprawdziłem zwrotnice turbiny chodzą luźno nie zapiekają się a zawór turbiny tzw. gruszka był wymieniany i działa poprawnie.(Silnik 1,9 TDI 110 KM).
        Proszę o pomoc jak ktoś się uporał z podobnym problemem.

        Przy okazji jakiej firmy polecacie tarcze i klocki hamulcowe na tył aby były dobre i nie za drogie.

        Z góry wielkie dzięki!


        jak kiedys kupilem octavkę to odrazu oddalem do serwisu ... nie odczuwalem mocy bo myslalem ze ten typ tak ma... ale serwisanty wymienili rozne rzeczy w tym swiece i kable elektryczne bo bylo przebicie ..jak odebrałem to stwierdzilem dopiero ze te autko ma całkiem fajnego kopa...a troche pojezdzilem na slimaku

        Komentarz

        • bradley
          L&K
          • 2008
          • 1465

          #5
          Re: Utrata mocy.

          Zamieszczone przez Raymond
          Witam!
          Chciałbym opisać problem, z którym borykam się już pewien czas. Otóż wczoraj podczas wyprzedzania przy prędkości 140 km/h auto złapało tzw. notlauf straciło moc. Po wyłączeniu zapłonu i odczekaniu 5 minut uruchomiłem auto i problem zniknął i wszystko jest ok. z tym że ta sytuacja powtórzyła się już kilkakrotnie wcześniej. Sprawdziłem zwrotnice turbiny chodzą luźno nie zapiekają się a zawór turbiny tzw. gruszka był wymieniany i działa poprawnie.(Silnik 1,9 TDI 110 KM).
          Proszę o pomoc jak ktoś się uporał z podobnym problemem.

          Przy okazji jakiej firmy polecacie tarcze i klocki hamulcowe na tył aby były dobre i nie za drogie.

          Z góry wielkie dzięki!
          Bledy szczytal? Logi zrobil?
          To do roboty
          VW Vento 1.9TDI 1Z ++
          Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
          Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

          Komentarz

          Pracuję...