[O1] Gwizd podczas jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Piioterr
    Classic
    • 2012
    • 18

    [O1] Gwizd podczas jazdy

    Zamieszczone przez AdamB
    Wiem, oj wiem. Przeglądam ostatnio podyplomówki, chciałem sam iść na coś związanego z energetyką (tzn. z dużą energetyką) , ale nie ma nic sensownego w moim zasięgu podróżnym. Większość kierunków robiona pod wyciąganie pieniędzy z unii produkująca miliony osób do robienia świadectw energetycznych
    Zgadzam się w zupełności.
    Ostatnio rozmawiałem z koleżanką z pracy odnośnie podyplomówki i mówię jej, że chce iść na rachunkowóść na SGGW (pracodawca finansuję to trzeba korzystać ). A ona, że też myślała, ale nad inną szkołą gdzie wystarczy przyjść pierwszego dnia i ostatniego po odbiór świadectwa. Bo jej znajoma była. :lol:
    Co jak co, ale mi zależy na tym aby coś wynieść, a nie sam papierek.
    Inna opowiadała właśnie o tych z unijnych dofinansowań, chodzi tylko o wyciągnięcie kasy od UE, merytoryka się nie liczy.
  • b1aly
    Classic
    • 2011
    • 6

    #2
    [O1] Gwizd podczas jazdy

    Witam serdecznie.
    Posiadam O1 1,6 75KM z 2002r.
    Ostatnio zauważyłem, że podczas jazdy z silnika słychać dziwne, nieregularne gwizdy. Wydaje mi się, że dźwięk wydobywa się gdzieś z lewej strony, ponieważ pasażer czasami tego nie słyszy. Co dziwne, najbardziej słyszę je podczas jazdy na zimnym silniku bądź mrozie.
    Pojechałem do ASO i powiedzieli, że pasek i napinacz jest do wymiany. Naprawa jednak nie zlikwidowała tej usterki.

    Nie wiem w czym może być problem.
    Czy ktoś z miał już podobny przypadek?

    Z góry dzięki za pomoc.

    Komentarz

    • bonzo01
      Rider
      • 2009
      • 295
      • Superb II combi (3T5)
      • CDAA 1.8 TSI 160 KM

      #3
      Miałem dzisiaj taki sam przypadek, ale po wymianie rolki napinacza wszystko się uspokoiło.
      MOJA WYMARZONA KOCHANKA
      tymczasowy dupowóz
      następnie kochanka
      zaczęlo się od

      Komentarz

      • b1aly
        Classic
        • 2011
        • 6

        #4
        Wydaje mi się, że dźwięk dochodzi z lewej strony, ponieważ siedząc jako pasażer nie zawsze jest słyszalny. Dźwięk ten mógłbym porównać z przelatującym powietrzem przez jakąś rurę, szczelinę. Jest nieregularny i nie pojawia się za każdym razem. Jedyne co zauważyłem to, że nie pojawia się przy cieplejszych dniach.

        Czy ktoś miał już taki problem?

        Komentarz

        • lukas_jg
          Rider
          • 2012
          • 600
          • Octavia I (1U2)
          • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

          #5
          Może jakaś nieszczelność w dolocie?
          Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

          Komentarz

          Pracuję...