O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marcel_n
    Classic
    • 2012
    • 29

    O1

    Zamieszczone przez Flacha
    Napisz jakiego focusa wziąłeś, silnik, wyposażenie itp.
    Wersja trend z małymi dodatkami (halogeny, przednia szyba ilusterka podgrzewane, podłokietnik, koło zapasowe plus czujniki cofania i "obowiązkowy" alarm). Silnik 1,0 EcoBoost 125KM
    marcel_n
  • Scorpiö
    Ambiente
    • 2010
    • 140

    #2
    O1

    Panowie szukałem takiego tematu ale nie znalazłem więc zaczynam nowy. Dziś wsiadając do samochodu usłyszałem chrupnięcie w fotelu :shock: ,następnie chciałem zmienić regulację ale już nie dało rady :cry: , kęciłem w jedną i drugą stronę ale zero reakcji. Może miał ktoś z was podobny problem i wie jak to naprawić :?:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#952309

    Komentarz

    • adamadam
      Drive
      • 2008
      • 45

      #3
      sprawdz czy plastikowa korba jest wcisnieta do konca czy nie krecisz "na sucho". Jest ona na wcisk, ja miałem delikatne pekniecie i kreciło sie bez zmiany połozenia systemy. wyciagnałem korbe kropelka i wcisnałem ..... działa do teraz, a jesli to nie da efektu to jest mozliwosc rozebrania tapicerki gabki i sprawdzenie systemu ale to juz dłuższa impreza

      pozdrawiam
      adamadam

      Komentarz

      • mamaj12
        RS
        • 2009
        • 1956
        • Octavia II combi (1Z5)
        • BKD 2.0 TDI 140 KM

        #4
        Scorpiö, ja bym obstawiał, że pękła linka.
        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

        Komentarz

        • rafalis222
          Ambiente
          • 2009
          • 160

          #5
          Zerwała się linka , trzeba rozebrać fotel i wymienić linkę do kupienia w serwisie razem z tymi wszystkimi plastikami . Kupowałem coś ze dwa lata temu albo rok to dałem około 150 zł .

          Komentarz

          • gregor6
            Rider
            • 2008
            • 488
            • Volkswagen

            #6
            Miałem ten sam problem. Nie trzeba kupować w ASO. Możesz wyciągnąć zerwaną linkę i oddać do firmy która zrobi Ci na podstawie starej nową linkę. Ja wysyłałem swoją linkę do jakiejś firmy pod Warszawą, ale za pierwszym razem źle zakuli i musiałem ją odsyłać. Za drugim razem już się udało :diabelski_usmiech Nie pamiętam dokładnie ale razem z przesyłką kosztowało mnie to około 40zł.

            [ Dodano: Pią 10 Lut, 12 06:45 ]
            A tak przy okazji, to tutaj masz opisane co i jak z wymianą linki http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...d%BCwi&start=0
            Zamieszczone przez Scorpiö
            Panowie szukałem takiego tematu ale nie znalazłem więc zaczynam nowy.
            Słabo szukałeś :diabelski_usmiech

            Komentarz

            Pracuję...