stukanie w lewym przednim kole

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • krzysqu
    Classic
    • 2011
    • 4

    stukanie w lewym przednim kole

    wielkie dzięki
    wypróbuję przed świętami
  • Tomik
    Classic
    • 2010
    • 13

    #2
    stukanie w lewym przednim kole

    Witam wszystkich.Szukałem odpowiedzi na mój problem i nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi.Otóz wymienilem tuleje tylne na wahaczach,sworznie,końcówki drazka kierowniczego i Lozyska w kolach.Problem tkwi w tym,ze tlucze mi sie cos jakby to byl odglos tuleji wahacza z przodu.Co to moze byc bo nie chcialbym wymieniac calego zawieszenia a trafic w samo sedno.Bardzo prosze o trafioną pomoc znawców.Pozdrawiam i licze na was,bo nieraz mi pomogliscie.Dziekuje.

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      zostały jeszcze łączniki i gumy stabilizatora, drążki kierownicze, przednie tuleje i poduszki mc personów. najpierw sprawdzasz potem wymieniasz - żadnych czarów tu nie ma
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • ahmed799
        RS
        • 2009
        • 6871
        • Ford

        #4
        Takie pisanie to jest wróżenie z fusów. Najlepiej podnieść auto i sprawdzić gdzie ma luzy. Może być wybita poduszka amortyzatora, drążek kierowniczy, guma drążka stabilizatora bądź łącznik stabilizatora.

        филип
        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

        Komentarz

        • delanopl
          Elegance
          • 2009
          • 831

          #5
          pewnie gumy stabilizatorów, one dają się najczęściej we znaki :wink:

          Komentarz

          • Cubarius
            Ambiente
            • 2011
            • 148

            #6
            a ja sie podepne, jesli moge

            Ja u siebie na poczatku marca wymienilem poduszki amorkow, bo niby byly zle. Tak na diagnostyce powiedzieli. Teraz gumy i tuleje na stabilizatorze. I nadal stuka na nierownosciach. Juz nie wiem czy to amorki same w sobie czy chlopaki dali ciala przy montazu poduszek czy gum. A tu mi prawe kolo tak jakby wpadajac w dziure czy nierownosc luzno spadalo. Tak mysle, bo jak potrzasne przodem auta to troche go buja zanim sie uspokoi. Tak pomyslalem, ze moze jak nowe gumy i poduszki to amorki juz nie nadazaja
            Aby zawsze dotrzeć do celu...

            Komentarz

            Pracuję...