Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] problem z radiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] problem z radiem

    Zamieszczone przez hsurim
    A jak z (ewentualną) przerwą pomiędzy kolejnymi filmikami ?
    W testach na biurku nie ma przerwy. W poniedziałek zobaczę jak to się ma podczas jazdy, ale na dzisiejszych filmikach nie zauważyłem żadnych dziur pomiędzy nagraniami.

  • #2
    [O1] problem z radiem

    witam , mam problem z radiem samochodowym , zamontowałem od octavii volkswagenowskie delta 6 2 din ( Link ) radio spieprzyło sie juz dwa razy mam pytanie moze ktos ma rozeznanie czy na miejsce tej cudownej delty podeszlo by ktores z radii audi symphony ?
    dobry kierowca

    Komentarz


    • #3
      a czego ci się spieprzyło co nawaliło
      masz na myśli kijowe radio czy lipna instalacja??
      a dlaczego ma nie podejść 2dinowe każde ma taką samą wielkość
      jedynie co zostaje to podłączenie ale myślę że nie będzie z tym większych kłopotów

      Komentarz


      • #4
        czesc radio lipne było , wlasciwie jest , bylo u kilku speców ktorzy mu na tyle pomogli ze juz nigdy nie bedize odczytywac płyt niby to nie przeszkadza bo zawsze cos gra ale muzyka z plyt to dla mnie co innego niz te same kawałki ktore leca w radiu ;] a przy okazji dodam ze podoba mi sie w calosci to radio (ktore nie tak łatwo bylo wsadzic do octavii) taka mini wieza e aucie :P z tad tez dalem takie pytanie bo slyszalem ze nie wsyzstkie radia 2 din pasuje nie wiem czy to prawda , mi chodzilo o takie Link zeby je zastapic moja uszkodzona delta ktora bende sprzedawał jak sie upewnie ze mam cos na jej miejsce troche sie rozpisałem hehe pozdrawiam
        dobry kierowca

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X