[O2] Zaryglowane drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kowaal_jedrek
    Classic
    • 2011
    • 22

    [O2] Zaryglowane drzwi

    Zamieszczone przez westwi78
    169.X.X.X.
    to jest klasyczny objaw padającego routera.
    W przypadku AP w domu to ewentualnie jeszcze się zgodzę Ale czemu tylko komp z Win7 dostaje zły adres a pozostałe 2 dostają dobry i działają bez problemu?

    I co to ma wspólnego w pracy, gdzie mam stały, publiczny adres IP i wchodząc we właściwości połączenia mam najpierw IP zaczynające się od 169 i poniżej pierwszą maskę a następnie właściwy adres IP, maskę, bramę i DNSy?
  • peb
    Rider
    • 2010
    • 254
    • Roomster (5J)

    #2
    [O2] Zaryglowane drzwi

    Witam
    Pisze w imieniu mego ojca.
    Do wczoraj był szczęśliwym użytkownikiem skody, aż do momentu aż wpadł na pomysł wymiany akumulatora.
    Po odłączeniu klemy drzwi tylne lewe się zamkły, same z siebie, nie działa centralny ani nie można otworzyć ani od środka ani od zewnątrz. Reszta dzwi działa normalnie z centralnego.
    Myślałem że przewody w drzwiach pękły, sprawdziłem, są dobre, Zdobyłem od buzzu zameczek aby sprawdzić, on działa poprawnie. Jak można drzwi otworzyć bez cięcia blach. bo samochód jest igła bezwypadkowy. Rozmawiałem z osobą która awaryjnie otwiera drzwi to powiedziała żeby ciąć fleksem. Rozebrałem tapicerke, i blachę w drzwiach, wyjąłem szybę i jak dalej działać aby to otworzyć. Może ktos ma jakieś schematy zamków jak są zbudowane. Drzwi odskoczyły na 1 mm. Ma taki luz. Śpieszy mi się by to zrobić bo samochód stoi na dworzu i przy deszcu się może zalać a chcę to uniknąć.
    Pozdrawiam Dawid.
    Wyprzedaż garażowa
    Różności od książek przez budowlankę po części moto

    https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

    Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

    Komentarz

    • abstinent
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 4842
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      peb, a jaki aku teraz jest, ten co był wcześniej?
      może spróbować odpiąć znowu na chwilę
      dziwne, bo przy odpinaniu nie powinno coś takiego się zdarzyć
      może vcds by pomógł :idea:
      a przycisk na tunelu też nie działa na te drzwi :?:

      pw

      Komentarz

      • peb
        Rider
        • 2010
        • 254
        • Roomster (5J)

        #4
        Dzięki worf rozpiłowałem zamek od środka. Znalazłem jeszcze lepszy sposób. Lytownica dużej mocy i rozlutowałem obudowę później wkrętarką z kamieniem i rozpiłowałem sprężynę. Udało się. Teraz czeka mnie zakup nowego zamka.
        Wyprzedaż garażowa
        Różności od książek przez budowlankę po części moto

        https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

        Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

        Komentarz

        Pracuję...