brak mocy 1,9 TDI 110KM

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • lulek124
    Classic
    • 2011
    • 2

    brak mocy 1,9 TDI 110KM

    Mnie niestety dopiero po 18 wypuścili z uczelni i jeszcze jutro koło :evil: Ehh no nic..Postaram się już na następnym stawić :wink:
  • EDI-07
    Classic
    • 2010
    • 23

    #2
    brak mocy 1,9 TDI 110KM

    Witam szukałem na forum podobnego problemu ale niestety nie znalazłem posiadam skode octawie 2002r 1,9 TDI 110 KM i od wczoraj zauwazylem ze stracil moc tzn dodaje gazu a turbina wogole nie pracuje ...po wyłaczeniu silnika i ponownym urucomieniu wszystko wrocilo do normy.Drugim problemem jest dziwnie zachowujacy sie przekaznik kierunkowskazu ,po załączeniu kierunku zdecydowanie szybko chodzi(daje impulsy,wszystkie zarowki sa ok i swieca)przy awaryjnych impuls jest normalny .prosze o pomoc,pozdrawiam

    Komentarz

    • alxxx
      RS
      • 2010
      • 1823
      • Octavia I (1U2)
      • ASZ 1.9 TDI PD 130 KM

      #3
      Kolego poszukaj hasła notlauf albo tryb awaryjny - wszystko się rozjaśni jeżeli chodzi o brak mocy. Zrobisz logi, wrzucisz na forum i dostaniesz odpowiedź co jest nie tak. Jeżeli chodzi o kierunkowskazy to też tamat był poruszny - sprawdź sterownik (ta kostka którą naciskasz żeby włączyć awaryjne)
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz

      Pracuję...