Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie działaja kierunki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie działaja kierunki

    Witam, zakładam nowy temat, bo.... no właśnie - chiptuning bez hamowni,a tego jeszcze chyba tu nie było......
    Panowie, wczoraj mój szkodnik dostał do zaprzęgu nowe konie. Byłoby to nic nadzwyczajnego, ale jest ze względu na to, że z ominięciem hamowni. Zainteresowany ofertą kolegi Krzyśka - (edraven), postanowiłem wydać pare groszy i zaryzykować tą formę tuningu. Czytałem wiele wiadomości z różnych forów, gdzie kolega się udziela i proponuje swoje usługi, wiele niedowiarków, kilku ryzykantów - którzy w konsekwencji za mniejsze pieniądze podnieśli osiągi swoich maszyn. Efekt - jak najbardziej zadowalający. Sam proces przebiegł sprawnie, po uprzednim przetestowaniu samochodu, na drodze i za pomocą vcds-a. Po sprawdzeniu kilku spraw, można było zmieniać mapki. Kolega zgrał moje oprogramowanie i co prawda nie zmieniał tego na kolanie, bo podesłał do kolegi, który obrabia te tematy - zapewnił, że nie jest to gotowy wsad i mam nadzieję, że tak jest ;-), póki co, po powrocie do domu podpiąłem program w celu sprawdzenia czy są błędy - niestety kilka wyskoczyło, ale pomyślałem, że może jest to związane z grzebaniem w mapkach, tak czy tak po wyczyszczeniu błędów, żaden nie wyskoczył. Teraz pozostaje jezdzić i sprawdzać jak spisuje się samochód. Jeszcze 1 ważna rzecz, klient dostaje oryginalny wsad i ten przerobiony, niestety w moim przypadku koledze padła bateria, ale ma dosłać. Wierzę w uczciwość Krzyśka, chociaż go nie znam - wygląda na porządnego gościa, znającego się na rzeczy..... w związku z powyższym Polecam i zachęcam - po co mi to było potrzebne - jeżdżę stosunkowo ekonomicznie, auto dostaje nowe oryginalne części, oleje wysokiej jakości motul, itp. dbam, bo chcę na lata, poza tym tak jak wspomniałem Krzyskowi, jakbym chciał się rozbijać to kupiłbym auto za 2k. Konie przydatne w mojej sytuacji do wyprzedzania i troche mocniejszej jezdzie na trasie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania służę....

  • #2
    nie działaja kierunki

    szukałem i nie znalazłem nic na tan temat.jak włączę kierunek mrugnie dwa może trzy razy z tym że ten ostatni tak jak by podwójnie a następnie się wyłączy i nie działa.muszę wyłączy i załączyć od nowa i jest to samo ale nie za każdym razem.co to może być żarówki wszystkie działają i awaryjne też.

    Komentarz


    • #3
      Jak szukałeś?

      Forum - Octavia Club Polska

      Forum - Octavia Club Polska

      i wiele innych...
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        sprawdź przekaźnik znajduje się w włączniku świateł awaryjnych sprawdź awaryjne jak działają bo ten element odpowiada za kierunki jeśli masz możliwość to podepnij się pod inny i będziesz miał temat zrobiony lub podjedź do sklepu z częściami skody miej luźno osadzony i przy zakupie poproś o możliwość sprawdzenia podepnij pod sklepem i sprawa załatwiona

        Komentarz


        • #5
          możliwe jest także uszkodzona manetka
          włączają Ci się czasami same kierunki bez Twojej ingerencji??

          Komentarz


          • #6
            Zdecydowanie sprawdź przekaźnik od kierunków - u teścia w aucie była podobna sytuacja i po wymianie przekaźnika jak ręką odjął
            Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
            Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

            Komentarz


            • #7
              Proponuje rowniez sprawdzic bezpiecznik od kierunkowskazow mialem przypadek kiedy sprawny bezpiecznik robil zwarcie do dis nie wiem czemu:-(

              Komentarz


              • #8
                a spawdzałes ten przycisk od awaryjnych ?
                czasami on może stwarzac problemy , albo manetka ?
                wow wr............

                Komentarz


                • #9
                  wymieniłem przełącznik awaryjnych i wszystko działa 30 zt na szrocie od golfa pasuje tylko trzeba przełożyć trójkąt.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X