Wtryski-wynik z komputera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • adam88adam
    Classic
    • 2013
    • 13

    Wtryski-wynik z komputera

    Tez mam przejechane 1500 km jezeli chodzi o nagrzewanie silnika to przy -5 , 90 stopni na desce osciaga po ok 10km, jezeli nie wlaczam ogrzewania to po 5 km. Nadmuch oceniam jak najbardziej ok dosc szybko szyby odparowuja, gorzej z grzaniem na tylna kanape z podłokietnika mimo ustawienia ciepłego nadmuchu leci chlodne. Spalanie w tej pogodzie na 15 km w miescie bez korkow ok 6.5 w/g kompa. Styl jazdy spokojny maxobroty 2500 ,szybkie nabieranie predkosci , raczej unikam 6 biegu , 5 bieg i 2000 obrotow spalanie wtedy bardzo fajne.
    Przy okazji mam pytanko do ekspertow czesto pry zimnym silniku obroty na jałowym do okolo 5 minut utrzymuja sie na wyzszym poziomie tj. 1tys. Spalanie chwilowe jest wtedy wyzsze o ok 0,5 l/h czy to normalne przy tym silniku. Nie wiem cy dobrze pamietam gdzies przeczytalem ze silnik tak ma gdy chce doladowac akumulator, chcyba ze mi sie cos pomyliło.
  • Mr.T
    Classic
    • 2012
    • 18

    #2
    Wtryski-wynik z komputera

    witam dzisiaj sprawdzałem wtryski wynik był na pierwszych trzech -08 a na ostatnim był -25
    Pytanie do forumowiczów jak to zinterpretować?
    Pozdrawiam

    Komentarz

    • przemik
      RS
      • 2012
      • 1610

      #3
      Heh.
      Zeby dobrze to zinterpretowac potrzebne są logi - 001,007,013,018 i 023.
      Silnik w temp. roboczej.

      Pozdrawiam
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz

      • bradley
        L&K
        • 2008
        • 1465

        #4
        Chodzi o BIP`y?
        VW Vento 1.9TDI 1Z ++
        Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
        Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

        Komentarz

        Pracuję...