Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 - Immobiliser

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 - Immobiliser

    Wiesz- we wzmacniaczu mam wejście Hi-Input, więc pozostaje w tym momencie temat podpięcia tego pod instalację na tył w Stream- czy ktoś już wychodził z tej kostki miniISO?

  • #2
    O1 - Immobiliser

    Witam szukałem na forum ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi na moje pytanie. Od pewnego czasu jak tylko zrobi się mokro na dworze zaczyna migać kontrolka immo i auto raz odpala raz nie. Przeglądałem masę tematów na temat jak to naprawić typu wymiana wiązki kabli albo cewki, psikanie czymś do stacyjki, ale nie za bardzo chce to naprawiać. Wolałbym to po prostu wyłączyć. Autko ma już 14 lat jest garażowane a ja żyje w przekonaniu ze jak maja ukraść to żadne immo im nie przeszkodzi, bardziej mi to uprzykrzy życie niz złodziejowi. Moje pytanie to czy da rade wyłączyć immobiliser w o1 przed fl w przy użyciu waga np w jakimś warsztacie? Oczywiście nie pytam jak bo nikt mi nie powie ale czy istnieje w ogóle taka możliwość?

    Komentarz


    • #3
      vag commander będzie pomocny w tej czynności
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        juz kiedys pisałem co zrobic
        na;ezy poruszac kółkiem co jest dookoła dziurki w stacyjcei tam zazwyczaj nie łaczy poruszaj i odpalaj i wcisnij pomógł

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sas2109
          Przeglądałem masę tematów na temat jak to naprawić typu wymiana wiązki kabli albo cewki, psikanie czymś do stacyjki, ale nie za bardzo chce to naprawiać
          Ciekawy sposób naprawy immo to psikanie do stacyjki

          Ja bym starał się to naprawić, prawdopodobnie problem będzie w liczniku, brak styku cewki immo, lub zastosuj emulator immo.
          DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
          www.chiptuning.katowice.pl
          DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

          Komentarz


          • #6
            krzysiek80, dzięki, daje pomógł z nadzieja ze słusznie ;p jestem dość zdeterminowany dlatego postaram się dobrać także do kabli w stacyjce i jeśli mi się uda to do zegarów tez się dobiorę. Podobno styki tam tez często nie łączą.
            Krzych, problem jest sporadyczny wiec mam nadzieje ze skończy się na stykach, jeśli nie to będę szukał czegoś na temat emulatora immo lub jakiejś formy wywalenia tego ustrojstwa. Na razie dzięki za odpowiedzi i jakaś formę nakierowania mnie na przyczynę problemu, mam nadzieje ze to wystarczy. Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              witam
              podepne sie pod ten temat
              co do immobilisera mam druga na czesci octavie i jest zaczipowana na kompie
              i zamienilem komputery i zapomnialem o immo ale zamienilem tez stacyjki i dalej immo sie swieci i tu pytanie... czytalem cos ze moze byc licznik polaczony z immo i jesli jeszcze licznik wymienie to powinno byc ok czy cos jeszcze trzeba wymienic???
              Łysy Tuning i nic wiecej

              Komentarz


              • #8
                Lysy917, w liczniku tkwi cała zabawa..
                VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                Komentarz


                • #9
                  no ale jesli przeloze te trzy rzeczy licznik komp i stacyjke to nie powinno byc juz problemu z immo i autko odpali:/??
                  Łysy Tuning i nic wiecej

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie ma potrzeby wymiany stacyjki, wystarczy wymienić transponder w kluczyku.
                    DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
                    www.chiptuning.katowice.pl
                    DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

                    Komentarz


                    • #11
                      no dobra ale jesli jeszcze komputer i licznik wymienie to powinno byc wszystko ok??
                      Łysy Tuning i nic wiecej

                      Komentarz


                      • #12
                        ECU, licznik i transponder musi stanowić komplet z jednego samochodu.
                        DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
                        www.chiptuning.katowice.pl
                        DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

                        Komentarz


                        • #13
                          a no i o to mi chodzilo
                          wielkie dzieki
                          Łysy Tuning i nic wiecej

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X