Bicie przedniego zawieszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Spory
    Ambiente
    • 2006
    • 119

    Bicie przedniego zawieszenia

    Zamieszczone przez byq
    Bez Paniki, jak szybko opada ci ten pedał? Opadanie przy nacisku jest normalne i nie ma co szukac dziury w całym. Zgaś Auto podeptaj hampel i trzymajac nacisniety pedal zapal... pedał powinien wpasc. To normalna praca serwa
    Zrobiłem tak jak napisałeś i jest tak jak mówisz po podpompowaniu pedał sztywny a po zapaleniu silnika pedał opada w dół. A czy szybko opada to nie raczej wolno ale fakt jest taki ze opada wiec dlatego napisałem na forum żeby sprawdzić czy w innych autkach jest tak samo...
  • kaliber15
    Classic
    • 2005
    • 17

    #2
    Bicie przedniego zawieszenia

    Witam i pozdrawiam. Opisze problem tak - podczas szybkiego ruszania zaczyna mi bić przednie zawieszenie prawdopodobnie w okolicach amortyzatorów słychać metaliczny odgłos "jak walenie młotem". Myślałem, że to faktycznie amortyzatory i je wymieniłem. Amortyzatory faktycznie były już wyrobione, ale bicie dalej zostało. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które twierdzą, że to specyfikacja skody i tak już jest. Jak ta sprawa wygląda u Was? Czy da się to jakoś rozwiązać?
    OCTAVIA 1,8 20V TURBO LPG

    Komentarz

    • agrala
      Rider
      • 2011
      • 397

      #3
      Najlepiej powiedziec ze to norma.
      Sprawdz gumu i laczniki na stabilizatorze.
      Sprawdz tuleje na wahaczach.
      Komfortowie kierunkowskazy - włączasz 1 a miga 3x
      Emulator czujnika poziomu oleju G266
      Napraw sterowników AIRBAG

      Komentarz

      • leszekmw
        RS
        • 2005
        • 5356

        #4
        Zamieszczone przez kaliber15
        Rozmawiałem z kilkoma osobami, które twierdzą, że to specyfikacja skody i tak już jest
        jacyś mądrzy ludzie.

        górne mocowania amortyzatorów może. ale to jest jeden pojedynczy odgłos ?
        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
        GVI 1.4TSI
        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

        Komentarz

        • czesiu1929
          Ambiente
          • 2009
          • 142

          #5
          kolego ja miałem takie stuki metaliczne, wymieniłem amory, wahacze i pojechałem na diagnostykę bo bicie było dalej. Na diagnostyce byłem w trzech rożnych miejscach i nikt nie mógł znaleźć przyczyny. Pojechałem do warsztatu, który jest ok 300 m od mojego domu i gościu po 5 minutach z brechą w ręku znalazł przyczynę - nie dokręcone śruby w podwoziu blisko wahaczy. Skojarzyłem to z wymianą przekładni i inny mechanik nie dokręcił ich po prostu. Więc jak wyczerpiesz wszystkie możliwości posprawdzaj dokręcenie śrub przy wahaczach.
          L&K

          Komentarz

          • Mickul
            RS
            • 2010
            • 2847

            #6
            Ja tak miałem jak moja felga była krzywa.

            Komentarz

            Pracuję...