Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szorowanie w okolicach tynego koła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szorowanie w okolicach tynego koła

    A co ma wspolnego ewentualna awaria z wymiana oleju.Myslisz ze olej ktory sam kupisz rozni sie czyms od tego z ASO? Tak rozni sie,cena jest inna niestety.

  • #2
    Szorowanie w okolicach tynego koła

    Witam !!!

    Tydzień po wymianie opon na letnie... pojawiły się odgłosy szorowania.... (prawe tylne koło), są tylko czasmi....jakby coś tarło... i nie są one jesdnostajne (cykliczne)....może ktoś miał podobny problem, z góry wielkie dzięki....pozdrawiam .

    Komentarz


    • #3
      może po prostu kamień dostał sie pomiędzy tarczę a osłonę?
      albo kawałek gałązki :roll:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        koło w górę i sprawdzamy. Na początku pokręć nim, później odkręć koło i sprawdź kręcąc za tarczę. Może łożysko?
        Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

        Komentarz


        • #5
          A tarcze kiedy wymieniane były? Miałem identycznie u siebie, zaraz po wymianie oponek na nówki zaczęły się szorowania. Okazało się to chyba jedynie zbiegiem okoliczności i do wymiany miałem tarcze + oczywiście kostki. Jeżeli szorują to coś już tam jest nie tak więc szybko zmieniaj, póki nie będzie trzeba żadnych reperaturek kupować gdy coś się sknoci

          Komentarz


          • #6
            Podepnę się do tego tematu

            Przy wyższych prędkościach słyszę, że wyje mi łożysko w lewym tylnym kole. Wybieram się w trasę 500 km, dlatego chciałbym wiedzieć czy może sie stać coś z tym kołem albo da radę to jakoś objechać?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez hosee87
              Podepnę się do tego tematu

              Przy wyższych prędkościach słyszę, że wyje mi łożysko w lewym tylnym kole. Wybieram się w trasę 500 km, dlatego chciałbym wiedzieć czy może sie stać coś z tym kołem albo da radę to jakoś objechać?
              Może nic się nie stać, a może... Najważniejsze pytanie: czy wiesz, jak zbudowane jest łożysko i co się dzieje, gdy ulegnie ono zniszczeniu ? Np. przy jeździe z prędkością 90-140 km / h nagle łożysko się rozsypuje, a koło ulega zablokowaniu...? To oczywiście ten najbardziej pesymistyczny scenariusz, ale uważam, że lepiej dmuchać na zimne - dlatego ja wolałbym zrobić porządek z łożyskiem przed taką traską...
              Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
              MOJA FURKA

              Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

              Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

              Komentarz


              • #8
                To jest dopiero moje drugie auto. W poprzednim akurat z łożyskami problemów nie było, a że mechanikiem też za bardzo nie jestem to wolę popytać i przy okazji się czegoś nowego dowiem

                Rano umawiam się z mechanikiem i robię z tym porządek. Dzięki za pomoc

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X