Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Tarcie w tylnym kole.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Tarcie w tylnym kole.

    Jeśli kupię klamki z elektryką czterech szyb a w mojej O2 są tylko dwie przednie elektryczne szyby, to pozbywam się siatek z wyłącznikiem szyb i wkładam w to miejsce pełną siatkę z moich czarnych klamek. Czy tak ??? Z klamkami z Anglika nie będzie problemu?

  • #2
    [O1] Tarcie w tylnym kole.

    Witam,

    mam taki problem coś mi trze w tylnym prawym kole im jadę wolniej tym głośniej. Myślałem ze to osłona tarczy się skrzywiła ale wszystko wygląda w porządku. Czy mogą to być łożyska?


    Moja Octavia 1.9 TDI AGR

    Komentarz


    • #3
      Może zablokowany klocek? Masz tarcze z tyłu?

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • #4
        tak mam tarcze. Nawet nie wpadłem na to ze kloce mógł sie zablokować. Nie zawsze to trze wiec może to być ten klocek


        Moja Octavia 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • #5
          przemek88, czasem coś się może dostać pomiędzy tarczę a klocek. Odkręć tłoczek, wyjmij klocki i przeczyść prowadnice. Powinno pomóc.

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • #6
            blokuje mi się zacisk możecie poradzić co zrobić żeby się nie blokował


            Moja Octavia 1.9 TDI AGR

            Komentarz


            • #7
              przy dużych silach tarcia jakby coś tam było raczej szybko by się starło. Zobacz czy np nie masz zarysowań na tarczy. Osobiście stawiałbym na łożysko :/

              Komentarz


              • #8
                ale trze w trakcie jazdy a jak tylko nacisnę na hamulec to tarcie ustaje


                Moja Octavia 1.9 TDI AGR

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez przemek88
                  ale trze w trakcie jazdy a jak tylko nacisnę na hamulec to tarcie ustaje
                  a sprawdzałeś wersje hard czyli rozpędzić się mocniej zachamowac mocniej. Zobacz czy nic ci nie rysuje tarczy !

                  Komentarz


                  • #10
                    sprawdź linkę hamulcową czy po spuszczeniu hamulca zacisk odbija do końca jeśli pozostał luz i możesz ręką jeszcze dźwignię zacisku podnieść to masz linkę do wymiany wymieniaj komplet mały koszt

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeżeli trze z przerwami to może być krzywa tarcza, miałem coś podobnego .

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X