[Inne] Kamien, odprysk na przedniej szybie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Rafi2007
    Drive
    • 2007
    • 71

    [Inne] Kamien, odprysk na przedniej szybie

    No to jak z tym spotem będzie czy nie w tym Kujawsko-Pomorskim :roll:
  • idas
    Elegance
    • 2006
    • 828

    #2
    [Inne] Kamien, odprysk na przedniej szybie

    Czesc,

    Niestety dzisiaj nie mam szczesliwego dnia. Glupi pacan w Modeo zajechal mi po wyprzedzeniu tuz przed maske i niestety dostalem od niego z kamienia w przednia szybe.
    Teraz mam ubytek :evil:



    Orientujecie sie czy to jest do naprawy, czy raczej szyba pojdzie na wymiane?
    Najbardziej wkurza mnie ze jest tam jakis czarny syf.
    Dzieki za porady.
    No i oczywscie szukam dobrego warsztatu we Wroclawiu, ktory moze pomoc w tym przypadku.
    Jesli szyba do wymiany, to raczej ASO i AC zeby byla oryginalna.
    VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
    VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

    Komentarz

    • TomekRs
      RS
      • 2011
      • 1670

      #3
      Nowe auto wiec wnioskuje, ze masz w miare dobry pakiet ubezpieczeniowy. Teraz za 50zl mozna bylo brac taka akcje, ze 2 razy w roku wymieniasz szybe bez utraty znizek. Zobacz w umowe moze masz takie cos i nie warto bawic sie w naprawy tylko wymienic na nowa.

      Komentarz

      • Jeremi3
        Drive
        • 2012
        • 66

        #4
        Nie wiem jak we Wrocławiu, ale rozmawiałem z kumplem, koszt naprawy takiego odprysu ( jeśli nie jest większy niz moneta 5zł) to koszt okło 60zł.
        Wciskają żywicę światło utwardzalną, potem UV, polerują i jak się nie przyjżysz, nie zobaczysz.
        Gorzej jak w polu widzenia kierowcy, bo ślad minimalny ale zawsze zostanie.
        Ja na swojej szybce miałem 3 takie odpryski + mały pajączek + miliony małych kropeczek.
        Wymieniłem z ubezbieczenia auto szyba w PZU i mam teraz nową szybkę

        Tak na marginesie nie polecam warsztatu w Poznaniu na Obornickiej - Nord Glass.
        Zrobili chłopaki w niecałe 3 godzinki i auto było do odbioru, ale upaćkali strasznie samochód chyba tym klejem. Schodzi co prawda po mocnym przetarciu łapą z karoserii, ale na moim jasnym kolorze mało się nie obaliłem jak to zobaczyłem... :evil:
        JK AUDIO
        DJ Jeremi - na wesele, poprawiny, 18-stki, imprezy firmowe i rodzinne. Sprzęt wraz ze mną jeździ oczywiście w Octavce

        Komentarz

        • idas
          Elegance
          • 2006
          • 828

          #5
          Niestety uja dalo takie klejenie. Pajaczek urósł i chociaz srodek i czarne zniknelo, to "nozki" zrobily sie gdzies na 1,5-2cm.
          Dalem spokoj. Pojechalem do ASO i zglosilem naprawe z AC do ubezpieczyciela. Jutro sprawa idzie dalej.
          Nie lubie Fordow Modeo i fagasow co zjezdzaja tuz przed maske :evil:

          Ps. O Nord Glass otrzymalem negatywne opinie, wiec ich omijalem.
          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

          Komentarz

          • Jeremi3
            Drive
            • 2012
            • 66

            #6
            No Ja niestety wyjścia nie miałem, zgłosiłem szkodę, zaraz zadzwonił "usługodawca", powiedział ze szybę maja na miejscu, wskazał gdzie mam pojechać i tylko datę mogłem sobie wybrać, reszta z góry ustalona.
            A marzył mi się Pilkington... :x
            JK AUDIO
            DJ Jeremi - na wesele, poprawiny, 18-stki, imprezy firmowe i rodzinne. Sprzęt wraz ze mną jeździ oczywiście w Octavce

            Komentarz

            Pracuję...