[O1] zapytanie o czesc do zamka klapy tył w OI kombi
Zamieszczone przez kazik4x4
Rozumiem, że jak ktoś mi wjedzie znienacka z podporządkowanej to wina kolizji jest moja bo w niego wjechałem, a tamten dostaje mandat za wymuszenie pierwszeństwa
westwi78, trochę mylisz pojęcia.
nie, Ty mylisz, ale nie chce mi się znowu jałowej dyskusji uprawiaćTrzeba było poczekać na policje
[O1] zapytanie o czesc do zamka klapy tył w OI kombi
Witam serdecznie.
Nigdzie nie znalazłem podobnego tematu stad moje zapytanie.
Ułamał mi się plastik w zamku bagażnika w O I kombi F L ( czerwone kolko na foto)
Ktoś wie jak ta cześć plastiku się nazywa ????????\
Z góry dziękuje za pomoc.
Ewentualnie jakieś porady jak zastąpić ten plastik gdyby się okazało że sama ta końcówka jest nie do kupienia....szkoda kupować całego zamka/
Jest to tylko zabezpieczenie przed wypadaniem tego metalowego cięgła :mikolaj powinno się to dokupię w sklepach z częściami :wink:
Dzieki. Byłem w sklepie to sprzedawca wielkie oczy zrobił.
W ASO nawet tego zabezpieczenia nie ma w komputerze. Cięgno jest ten drugi plastik jest ale tego co ja potrzebuje to niema!
Zostaje mi zakupic po taniosci zamek i przelozyc ten uchwyt
Aniol no jeszcze nie kupilem......masz cos takiego na zbyciu ???
dzisiaj znalazlem w bagazniku ulamany fragment tego zabezpieczenia i jest tam taki symbol 1 HO 867 981 RAY 11
ale wujek google nie zna nic takiego
Czekam na info
[ Dodano: Sro 19 Gru, 12 09:46 ]
Zamieszczone przez Krzych
Może to banalne, ale maluch ma takie zabezpieczenie linki od ssania i ogrzewania ( te 2 dźwigienki na tunelu) spinka
Dzieki Krzych ale to chyba troszeczke inne aczkolwiek sprawdze glebiej temat.
Fajnie ze ta OCP zawsze ktoś pomoze
tak,te ci będom pasowac,sprawdzalem z mojom spinkom.
Aniol wyslalem PW\
[ Dodano: Sro 19 Gru, 12 18:30 ]
OK . Temat do zamknięcia!!!!
Zamowie lub jeszcze w ASO sprawdze z nr katalogowym i jak kolega Aniol mowil ze bedzie pasowac to bedzie git i w koncu wozek bede mogl pakowac i wyjmowac bez otwierania bagaznika od wewnatrz.
Komentarz