komputer chyba wariuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • piter_tm
    Classic
    • 2014
    • 32

    komputer chyba wariuje

    O turbinie to w ogóle ciężko coś znaleźć w instrukcji.
    Myślę, że jest osobny mechanizm chłodzenia turbiny i tylko jak on jest niewystarczający SS nie wyłączy silnika.

    Było o tym, że po ostrej jeździe na autostradzie, nie wyłączył. Przem78, pisał.

    A ja zaczynam się od tego wynalazku uzależniać i coraz lepiej go wyczuwam.
    Wyłączam, gdy wiem, że będę robił żabie skoki (dojazd do skrzyżowania, do ronda itp), a włączam przed dużymi skrzyżowaniami, gdzie właśnie dostałem czerwone światło i wiem, że trochę postoję.

    Zaczyna mi to wchodzić w krew.
    Ba ! Mało tego - źle się czuję, jak silnik na długotrwałych zmianach świateł, pracuje.... :diabelski_usmiech :roll: :wink:
    vRS
  • dumas
    Classic
    • 2012
    • 2

    #2
    komputer chyba wariuje

    najpierw podczas jazdy zaczęła mi się włączac kontrolka asr, potem bardzo ładnie mi zapalał na zimnym silniku,ale były problemy z odpaleniem go na ciepłym.ostatnio zapaliła się kontrolka silnika na pomarańczowo i po jakis dwóch dniach podczas jazdy zaczął się dusic,po zgaszeniu ciężko go było odpalic i się cały telepał,jakby pracował na trzech garach,komputer wyzerował godzinę.po godzinie odpoczynku znowu ladnie odpalił

    Komentarz

    • Maicroft
      Moderator
      S_OCP MemberModeratorr
      • 2004
      • 25757
      • Audi

      #3
      A prad jest, bo takie zerowanie zegarkow, duszenie silnika, to jakby alternator padal.
      Spritmonitor.de

      Komentarz

      • dumas
        Classic
        • 2012
        • 2

        #4
        alternator ładuje,z przewodem od masy też jest ok.raz też podczas jazdy na chwilę mi sie zapalila kontrolka od akumulatora,ale zaraz zgasła i było ok.

        Komentarz

        Pracuję...