O1 rozbiórka atrapy/grila

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Rufu
    Classic
    • 2015
    • 26

    O1 rozbiórka atrapy/grila

    Krzygaj, a nie lepiej było iść do dyrektora i powiedzieć że chcesz złożyć wypowiedzenie i zapytać jak on to widzi??
    Wtedy jest już łatwiej się domyśleć co pracodawca będzie chciał zrobić i jak - czy będzie ci robił opory czy nie.
    Wyskoczyłeś chyba z partyzanta nieco.
    Zawsze lepiej dla obu stron pogadać o tym wcześniej.
    Ja swego czasu jak zwalniałem pracownika zrobiłem zebranie chłopaków i powiedziałem, że w związku z tym, że jeden już nie będzie miał zajęcia (słabsza koniunktura+nowe, wydajniejsze maszyny)to czy wśród zamierza któryś odejść bo ma np. dosyć mnie i tej roboty bądź ma na oku inną pracę. Dałem dwa tygodnie na zastanowienie, kilku przychodziło z wywiadem czy to nie ich mam na myśli zwolnić. Wobec faktu nie znalazł żaden chętny to wręczyłem wypowiedzenie temu, któremu utrata pracy spowodowałaby najmniejsze dolegliwości życiowo - finansowe.
    Moralnie i etycznie zrobiłem ok, ale efekt był taki, że to się obróciło przeciwko mnie potem.
  • BASTIAN001
    L&K
    • 2013
    • 1176
    • Octavia I (1U2)
    • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

    #2
    O1 rozbiórka atrapy/grila

    Witam...może się mylę ale nie znalazłem nic w poniższym temacie...

    Czy ktoś z was rozbierał grill w Octavii I lift...? Czeka mnie rozbiórka i wymiana wewnętrznej (czarnej) kratki grilla. Z jej demontażem (odkręceniem od maski) nie będzie problemu...schody pojawią się dalej...nie chciał bym niczego połamać...

    Komentarz

    • mamaj12
      RS
      • 2009
      • 1956
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BKD 2.0 TDI 140 KM

      #3
      Dasz radę to nic trudnego. Ważne tylko żeby robić to z wyczuciem.
      Ja zabierałem się za to bez żadnej wiedzy i pomału oglądając co i jak po kolei grill został rozczłonowany bez żadnych strat.
      Więc nie bój nic i działaj.
      obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

      Komentarz

      Pracuję...