Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Dziwny pisk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Dziwny pisk

    Zamieszczone przez micho_m
    cynamon, Twoje podswietlenie dziala jak sie otworzy drzwi a mackowski chce zrobic pod lusterkami zeby oswietlalo przestrzen po odryglowaniu drzwi.
    I jak jest czujnik zmierzchu to własnie tak działa ......

  • #2
    [O1] Dziwny pisk

    Witam wszystkich,
    mam dziwny problem ze swoim szkodnikiem - pojawia się on przy prędkościach >70km/h
    rozpoczyna się pisk / świst (nie wiem jak to nazwać) - podobny do ultradźwięków - taki metaliczny, występuje on tylko z przodu po prawej. Czy ktoś z Was drodzy Użytkownicy, pomógłby mi rozwiązać zagadkę cóż to jest?
    Włączony lub wyłączony nawiew nie ma wpływu na jego występowanie

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli po prawej stronie (czyli po stronie pasażera) to może być kilka powodów. Pierwsza sprawa to rozrząd, druga to pompa wody, trzecia pompa oleju. U mnie skończyło się na wymianie pompy oleju i dźwięki ustały.
      OIII 1.2 TSI 105 KM

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez wymiatacz00
        pojawia się on przy prędkościach >70km/h
        czy pojawienie się pisku zależy od prędkości auta czy od obrotów silnika?
        piszczy przy od 70 na trójce, czwórce i piątce? zrób experyment
        5,5l/100

        Komentarz


        • #5
          pisk na 3,4 i 5 biegu. pompa wody i rozrzad sa nowe

          Komentarz


          • #6
            wymiatacz00, może pasek alternatora luźny albo jakiś napinacz od alternatora
            Daniel

            Komentarz


            • #7
              U mnie jest to samo tylko na zimnym silniku przy minusowej temp na zimnym silniku bo na ciepłym jest ok i kiedys był ten problem ja go założyłem więc tam też było kilka zeczy wymienionych co może to być proszę: Forum - Octavia Club Polska :wink:

              Komentarz


              • #8
                Miałem u siebie niedawno popiskiwanie dziwne z prawej strony. Drogą eliminacji zacząłem od najprostszych czynności a mianowicie odwróciłem pasek wielorowkowy na drugą stronę i piski ustały. Spróbujcie tak w swoich autach i będziecie wiedzieć. To nic nie kosztuje no może tylko jakieś 15 min pracy i klucz płaski 17 mm żeby zwolnić napinacz

                филип
                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                Komentarz


                • #9
                  Mnie nie przeszkadza niech popiskuje jak mam muzę puszczoną to nic nie słychać

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X