Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zamek tylnej klapu kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zamek tylnej klapu kombi

    Zamieszczone przez piotrek_gdy
    chyba właśnie na umytym jestes w stanie lepiej zobaczyć wycieki :roll:
    +1
    VW Blog

  • #2
    [O1] Zamek tylnej klapu kombi

    Witam mam pytanie czy w każdych zamkach są takie badziewne ja to nazywam flaga do działania na mikro-styk który wył/zał oświetlenie. Szukałem ale nie mogę znaleźć, czy może da się umiejscowić mikro-styk w innym miejscu zamka bądź zamienić tą flagę na jakąś lepszą nie badziewną z innego zamka (jeśli są). ewentualnie spróbuje dorobić takie coś... . Pozdrawiam i proszę o pomoc jeśli koledzy/koleżanki zaradzili na ten problem.

    Komentarz


    • #3
      Link
      od wyboru do koloru
      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

      Komentarz


      • #4
        Nie zrozumiałeś mnie kolego chodzi mi o element który działa na mikrostyk a nie o niego samego gdyż jest dobry. Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Ja sobie poradziłem w ten sposób, że zamiast ułamanej "flagi" wtopilem lutownicą pasek o szerokości około 3mm ze spręzystej blaszki mosiężnej (dobrze nadaje się płaska bateria 4,5V). Taka wtopiona blaszka ma tą zaletę, że daje się wyginać i można ją wyregulować, i wszystko działa jak należy. Trzeba też sprawdzić, czy nie jest pęknięte mocowanie tego plastyku (prostokątny otwór). W przypadku pęknięcia też można poradzić owijając kilkoma zwojami dutu, i wszystko lekko wgrzać w plastyk lutownicą.

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem czy będzie taka opcja ale spróbuje bo ostatnio już czarowałem lutownicą Myślałem też nad tym żeby mikro-styk przenieść w inne miejsce żeby co innego na niego działało ale to muszę rozkręcić dopiero. Wolałem zapytać myślałem że ma ktoś na to sprawdzony patent

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X