Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

turbina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • turbina

    Zamieszczone przez Maicroft
    Miedzy Focusem 109KM a Golfem 105KM to pewnie roznicy nie bylo, ale miedzy O3 150KM to nie wierze, ze nie ma roznicy, chyba ze to auto jest zepsute.
    O3 mogę porównywać tylko z A4 lub zafirą, jednak każdy z nich miał inną skrzynię i bez cyfr takie porównanie nie ma sensu. A4 na pewno miał większą Vmax w O3 jest szybsza skrzynia, chociaż ta w oplu też była inteligentna i poza podwyższonym spalaniem w porównaniu do manuala, nic jej nie mogę zarzucić.

  • #2
    turbina

    mam takie zapytanie. mianowicie jak moje 1.9 tdi odpale, to nawet na wolnych obrotach słysze takie gwizdanie turbiny. czy to normalne, czy to o czymś świadczy, czy po prostu się tym na razie nie przejmować??

    Komentarz


    • #3
      Jedni powiedzą, że turbo się kończy, ale wielu ma to cały czas i robi z tym grube tysiące kilometrów. Póki suszarka nie przestanie dmuchać, raczej się tym nie przejmować. U mnie też pogwizduje. Możesz jeszcze sprawdzić, czy nie masz gdzieś dziury w dolocie przez którą ucieka powietrze.
      Piter
      tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
      KM i Nm dołożył gregor10

      Komentarz


      • #4
        Panowie odgrzebie trochę temat. U mnie turbina też gwizda, ale po wymianie tzw. tłumika drgań ( siateczka przed pierwszym tłumikiem) gwizdania nie słychać wogóle. Czy o normalny objaw?

        Komentarz


        • #5
          jest to normalne i nie ma co sie bac tylko jezdzic .
          diagnostyka vag 602-614-253

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X