Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Charszczenie przy ruszaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Charszczenie przy ruszaniu

    Zamieszczone przez andrus
    Masz racje ale moim zdanie przyjazna obsluga czyt. doradca serwisowy, kierownik serwisu, znizki czasem nijak maja sie do jakosci uslugi.
    Sam kiedys bylem swiadkiem kiedy to pracownik(mechanik) obil drzwi w aucie jednego z klientow.

    I to mnie najbardziej boli..
    Trafisz na serwis gdzie z doradca serwisowym zalatwisz wszystko jest mily grzeczny i kompetentny da Ci znizke a auto wjedzie na hale i tam juz mechanik ma Cie w d...
    Ale jak od samego wejścia wszyscy cię mają w dupie to już jest kanał ops:

  • #2
    Charszczenie przy ruszaniu

    Mam pytanko bo od jakiegoś czasu mam taki problem że przy ruszaniu normalnym, silnik sie zachowuje jak ruszał bym na zaciągniętym (sprawnym) ręcznym z jedynki na małych obrotach (tak jak by był przeciążony). Ręczny sprawdzany jest ok chamulce tak samo, nie grzeją się, dwumas pewno sprawny bo nie szarpie przy gaszeniu, sprzęgło też ok, odczuwam tylko na postoju na biegu jałowym drgania delikatne równo z rytmem silnika.
    Macie może pomysły co może być??

    Komentarz


    • #3
      Może to ci EDS po prostu działa
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        Ale to działał by mina płaskiej suchej powierzchni też?? Dam przykład: wyjeżdzam z bramy przy delikatnym spószczaniu ze sprzegła i odrobinie gazu zachowuje sie ttak jak pisałem a najwieksze przeciązenie ma jak wyjade i ruszam z jedynki jak już zacznie sie toczyć to jest normalnie

        Komentarz


        • #5
          Ja tak podpowiadam bo EDS ma za zadanie aby oba przednie koła się kręciły z tą samą prędkością i wtedy przychamowuje jedno koło jakby abs działał.
          No to może poduszki silnika.?
          jakby co posiadam kabel vag

          Komentarz


          • #6
            A jeśli poduszki to np ta pod silnikiem to powinna go (przy wyłączonym zapłonie) trzymać sztywno czy jak się rusza rekoma powinien się przemieszczać??

            Komentarz


            • #7
              Chyba rekami to nie bardzo trzeba by większą siłą może jakąś breszką i sprawdzić tą pod skrzynią biegów.
              jakby co posiadam kabel vag

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X