Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z odpalaniem na zimnym silniku

    Zamieszczone przez sebastian7905
    Kiniu, a ty co nie chciało się jechać z nami ?
    Nie, nie to nie to. Po prostu już długo wcześniej były inne plany na długi weekend.

    Bawcie się i wypijcie moje zdrówko 8)

  • #2
    Problem z odpalaniem na zimnym silniku

    Niestety mam kolejny problem :evil:
    Mianowicie mam problemy z odpalaniem, nie zawsze ale jednak. Dzieje się to kiedy silnik jest zimny, a objawy są takie jakby silnik pracował na dwóch garach i dopiero po chwili zaczyna normalnie pracować.
    Nie wiem czy zmieniać świece (mają nie całe dwa lata NGK laser line Irydowe ostatnio czyszczone).
    Kable wymieniane razem ze świecami (Bremi), a cewka nie cały rok temu (nie pamiętam producenta). Liczyłem, że to przebicie na przewodach, ale teraz odpaliłem z ojcem po ciemku i nic choć jest sucho.

    Może ma ktoś jakąś propozycję jak to ugryźć, bo jakoś nie chce mi się jeździć aż coś walnie, zwłaszcza że idzie zima.
    Dzięki.

    Komentarz


    • #3
      podpiąć pod vaga i zobaczyć jakie są błedy obstawiam czujnik temperatury układu chłodzącego najlepiej odpiąć wtyczkę i zobaczyć czy coś się zmieni ale vag podpięcie kompa to podstawa

      Komentarz


      • #4
        Dziś podepnę VAGa, ale to raczej nie czujnik (przerabiałem to w zeszłym roku, wtedy w ogóle nie chciał palić, a teraz odpala ale kuleje).

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X