Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka akumulatora i skakajacy licznik predkosciomierza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kontrolka akumulatora i skakajacy licznik predkosciomierza

    u mnie się okazało, że poza łożyskiem oporowym i dociskiem sprzęgła, padła też dwumasa. 1350 zł + olej do skrzyni biegów i robota. Poszło 1700 zł, ale problemu już nie ma....niestety, tak to już jest

  • #2
    kontrolka akumulatora i skakajacy licznik predkosciomierza

    Panowie . dzisiaj zabrałem swoja octavie na przedmuchanie tzn autostrada 180km/h po 30 sekundach takiej jazdy i zwolnieniu do 120km/h na godz zaczął swirowac mi licznik predkosciomierza tzn skakał z 120 na 160 130 na 180 i komputer spalanie itp gdy zjechałem z obwodnicy i jechałem 70 km/h wszystko było w normie ale znowu gdy przekroczyłem 100km/h na biegu ponownie zaczeło wszystko swirować... zauważyłem tez ze mżawi kontrolka akumulatora . co moze być przyczyna ? dodam ze mam małe problemy z temperatura tzn wzkazówka jest na 1/3

    [ Dodano: Pią 13 Gru, 13 09:27 ]
    Nikt się nie orientuje co to może być .Spadku mocy nie ma .tylko ten akumulator mzawi i licznik pretnosci swiruje .

    [ Dodano: Pią 13 Gru, 13 09:44 ]
    Martwi mnie to trochę ile kosztować może naprawa .

    Komentarz


    • #3
      poczytaj
      Forum - Octavia Club Polska
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        Watpie zeby to było . przeciez jak jezdze do 100km/h to nic sie nie dzieje dopiero jak wieksza predkosc

        Komentarz


        • #5
          kamerunczyk1, może najpierw sprawdź. Jak nie wiesz w czym problem, to najprościej drogą eliminacji. Ja w swoim AGR mam problem z odpalaniem zimnego silnika i tak: czujnik temperatury wyeliminowałem, bezpiecznik też, więc został przekaźnik albo świece, co sprawdzę jutro.
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • #6
            mierzyłem prąd w alternatorze .sprawdziłem na klemach było 14,4 aaa w alternatorze jak dobrze przyłożyłem miernik wyszlo mi 7,2

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X