Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opryskany silnik olejem ;/

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opryskany silnik olejem ;/

    hsurim, mnie to wystarcza. Pamietaj ze wrzucajac na YT filmy traca na jakosci. Ogladajac na PC wszystko wyglada ladnie pieknie.
    Moze zmien na 720p i sprawdz czy lepiej. Ogolnie po wlaczeniu filmiku n YT musze przelaczyc na HD a nastepnie przewinac do poczatku inaczej nie zaskakakuje.
    Z innej storny auto w ruchu wiec biekty dalsze moga byc nieco niewyrazne bo ostrosc ustalona jest na jednym poziomie.

    [ Dodano: Wto 09 Gru, 14 13:46 ]
    Tak wyglada screenshot z playera na kompie.

    Filmik robiony przy 130 km/h.


  • #2
    Opryskany silnik olejem ;/

    Witam mam skode octavie I 1.6 silnik i dzisiaj rano wywaliło mi olej na cały silnik nie wiem skąd nawet ale przeczytałem , że to odma no ok ale jeszcze idzie mi olej spod kolektora wydechowego co to by mogło być ? proszę o pomoc .

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez ExRanD
      wywaliło mi olej na cały silnik nie wiem skąd nawet ale przeczytałem , że to odma
      najpewniej odma ale zobacz czy jakaś uszczelka nie poszła ---> tutaj masz temat odpowiedni Forum - Octavia Club Polska

      Gaz i krótkie trasy (niedogrzany silnik) oraz zimowa wilgoć - pewnie odma zapchana "masłem".
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        ExRanD, Tak na marginesie założyłeś drugi taki sam temat który był przed twoim.My tu tak nie robimy.
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz


        • #5
          [youtube] [/youtube]
          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

          Komentarz


          • #6
            Sorki ale nie popatrzyłem czy jest drugi ;P ale co do problemu czemu mi idzie spod kolektora olej tam jest uszczelka ?

            Komentarz


            • #7
              ExRanD, Wytrzyj,wymyj i sprawdz jeszcze raz czy to nie uszczelka pod pokrywą zaworóLink jest ciut wyżej nad kolektorem ssącym i może być takie złudzenie.Odme bym też jeszcze raz sprawdził co by ją na 100% wykluczyć.
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz


              • #8
                Odme muszę sprawdzić na 100% a z kolektorem można powiedzieć , że już nie wydobywa się olej. Przepaliłem ją i już nie leci tak jak leciało więc to musiało być pozostałości po tym oleju bo miałem go na całym silniku. Więc tylko została odma do sprawdzenia.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X