Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbyt niska temperatura silnika?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zbyt niska temperatura silnika?

    jamesbondzio, wygląda tak sobie, może nawet słabo, ale, nie można oceniać czekoladki po jej opakowaniu więc należało by wnikliwie to zweryfikować
    Jako, że wiesz już to i owo, ba organoleptycznie namacałeś temat - może pociągniesz go dalej :idea:

  • #2
    Zbyt niska temperatura silnika?

    Mam do Was pytanko odnośnie temperatury silnika otóż wydaje mi się, że przy obecnych temperaturach silnik dość długo nagrzewa się w mojej Octavii, a co dopiero kiedy nadejdzie zima i będą temperatury ujemne. Dodatkowo nie osiąga on równych 90 stopni. Wskaźnik dobija do momentu, który widać na zdjęciu i ani drgnie wyżej. Czy to normalne? Czy coś może być nie tak z termostatem, czy może z czujnikiem temp.? Jak to sprawdzić?
    Załączone pliki
    Skoda Octavia II (1Z3), 1.6 MPI 102 KM BSE, 2012 rok.

    Komentarz


    • #3
      sharky, Podepnij na początek vag-a i sprawdz faktyczną temperature.Może być wadliwy wskaznik.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        aniol, i równie dobrze może być termostat :szeroki_usmiech


        TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

        Komentarz


        • #5
          sharky, obstawiam termostat. Czujnik jak pada to lubi działaś w trybie 0-1
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz


          • #6
            Podepnę auto pod kompa i zobaczymy jaka będzie temperatura. Orientuje się ktoś ile kosztuje oryginalny termostat? Słyszałem, że z zamiennikami różnie bywa...
            Skoda Octavia II (1Z3), 1.6 MPI 102 KM BSE, 2012 rok.

            Komentarz


            • #7
              sharky, Termostat Skoda 1,4diesel 1,9 diesel -oryginał - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz


              • #8
                sharky, kup termostat firmy wahler i będziesz zadowolony. Koszt max 30pln.
                VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                Komentarz


                • #9
                  alxxx, Że tak wtrące jak wymieniałem termostat u żony w polo to każdy znajomy co ma pojęcie o mechanice odradzał mi firme Link jej lata świetności mineły i produkty mają coraz bardzie do

                  [ Dodano: Nie 19 Paź, 14 21:12 ]
                  Jeszce sprawdz solidnie w jakim stanie jest króciec termostatu od strony montażu.
                  http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                  Pozdrawiam ANIOL

                  Komentarz


                  • #10
                    aniol, nawet w aso trafisz na bubel. Ja juz zalozylem troche tych wahlerow i jeszcze ani jeden nie padl i nie byl uszkodzony na starcie. a Ci znajomi co "maja pojecie" to robia w dziale kontroli jakosci tej firmy? Troche mnie smieszy takie gadanie ale jak kto chce... mozna wszystko w aso kupowac, tylko czy jest sens?
                    VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                    Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                    Komentarz


                    • #11
                      alxxx, Mnie też sie to wydawało dziwne ale dla pewności założyłem oryginał i nowy króciec,nie uśmiechało mi sie za jakiś czas znowu go wymieniać.W sumie termostat 50zł+króciec 12 zł = spokój.
                      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                      Pozdrawiam ANIOL

                      Komentarz


                      • #12
                        aniol, gdzie można dostać oryginał za 50 zł?
                        Skoda Octavia II (1Z3), 1.6 MPI 102 KM BSE, 2012 rok.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X