Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wskaźnik otwartych drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wskaźnik otwartych drzwi

    trochę zrobię OT ale zdziwił mnie jeden fakt z artykuł w jednej z gazet auto -moto...
    Opisywali VW Polo 1.4TDI i podali żę średnio pali 5-5,5l w trasie a w mieście ponad 6,0l...a ledwo jest tam 80 koniów..., tyle to moja Octa pali jak nie szaleję.... k :szeroki_usmiech
    www.octaviaclub.cz - czech skoda octavia club :-)

  • #2
    Wskaźnik otwartych drzwi

    Nie świeci mi się żadna kontrolka sygnalizująca otwarcie klapy/drzwi. W dodatku nie zwróciłem na to uwagi i nie mam pojęcia czy kiedykolwiek mi się świeciła... ops:
    Zajrzałem do instrukcji. Tam jest to pokazane jako opcja "z *", tak więc nie wiem czy to powinienem mieć czy nie.
    Jeśli powinienem mieć to co może być przyczyną że nie świeci diabelstwo :?:
    Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

    Komentarz


    • #3
      Nie świeci mi się żadna kontrolka sygnalizująca otwarcie klapy/drzwi. W dodatku nie zwróciłem na to uwagi i nie mam pojęcia czy kiedykolwiek mi się świeciła...
      czewona lampka na desce w kształcie samochodu z otwartymi drzwiami , świeci się i przy otwartych/niedomkniętych drzwiach oraz klapie bagażnika...

      Ale głowy nie dam sobie uciąć , że w każdej wersji jest - chociaż myślę , że to tak prosta funkcja iż musi być :wink: - może bezpiecznik do tego jest... :roll:

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez arci9
        Ale głowy nie dam sobie uciąć , że w każdej wersji jest - chociaż myślę , że to tak prosta funkcja iż musi być :wink: - może bezpiecznik do tego jest... :roll:
        Bezpiecznika nie znalazłem. Ale może znów źle szukam, tak jak ostanio z zapalniczką...
        Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

        Komentarz


        • #5
          U mnie też albo nie działa albo jej nie ma
          Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
          teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
          czarna AR 156 1.8 T.Spark

          Komentarz


          • #6
            u mnie wersja niemal podstawowa (clasic +pierdoły) ale kontrolka jest... i dziala :wink:

            Komentarz


            • #7
              Powinna być kontrolka i sie swiecić na 100% :?
              OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
              SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

              Komentarz


              • #8
                a może po prostu padła żaróweczka kontrolki? Czasami rzeczy okazują się dużo prostsze, niż się wydają ...
                Staram się pisać poprawnie po polsku.

                Komentarz


                • #9
                  No tez moze byc
                  OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                  SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                  Komentarz


                  • #10
                    Zaroweczka to niebłdzo bo tam sa diody - a to raczej ma marne szanse pasc

                    Komentarz


                    • #11
                      a siwieci sie w kalpie bagażnika jesli nie
                      to macie problem z kostka z tyłu przegniła i nie ma łączności auto alarm wtedy widzi klape bagażnika jako zamknieta

                      Komentarz


                      • #12
                        Co sie świeci? Lampka w bagażniku? - Tak. Wskaźnik na panelu, że jest otwarty bagażnik - Nie.
                        Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

                        Komentarz


                        • #13
                          u mnie nie swieciło jak mi kostak styłu przegniła ale widac u ciebie może to byc inn przyczyna a wszystkie drzwi zapalają światło z przodu ?

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X