Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

check

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • check

    szlag mnie trafia bo za kazdym razem tak trafiam ze po 3 miechy czekam na samochod
    Może dlatego tak długo czekasz bo zamówiłeś skrzynię DSG ?
    Wszystko co odstaje od standardowych życzeń klientów (lakier metalik, alufelgi, radio, itp.) znacznie wydłuża okres realizacji zamówienia.

    Myśle, że warto poczekać bo maszyna jest niezwykła :lol:

    [ Dodano: Pią 08 Lip, 05 08:15 ]
    ZIOMAL napisał:

    Drogi Kolego Gdziesz do takiego samochodu silnik 1.4 toż rowerem będą go wyprzedzać ani to żadnego przyśpieszenia a jak wsiądzie mu 5 osob to już wogle. Takie jest moje zdanie pozdrawiam użytkowników Octy
    Czy ta aby nie przesadzasz ? :x

  • #2
    check

    mam skode octavie 4x4 1.8 T rok `01 i pali mi sie check caly czas mam błąd- wydajność katalizatora poniżej jakiegoś B11, autko chodzi bez zarzutu ale mnie to w....., denerwuje mnie ten palący check.doradźcie co zrobić bo nowy katalizator jest cholernie drogi. (przebieg 164000km)
    Goldens vel Kris o poranku

    Komentarz


    • #3
      Jesli juz naprawde chcialbys wymieniac katalizator to zamiennki kosztuja w granicach 400-800zl wiec to juz nie jest az tak duzo.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Re: check

        Najtansza opcja to wymontowac diode/zarowkie :wink:
        Lub wyciac kata i wstawic rurkie,ale nie wiem czy w tedy cos nie trzeba w kompie grzebac :roll:
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          panowie a nie jest to któraś z sond lambda z tego co pamiętam jedna jest przed katalizatorem a druka za ?

          Komentarz


          • #6
            ja nie wiem dlaczego u mnie w 1.8T sie zapaliła ta dioda przy 140kkm ale po przejechaniu okolo 1kkm sama zgała. tera mam 146kkm i jakos nic sie nie dzieje.
            Nie czy mo0ze tak byc ale mozliwe ze jesli jakis blad odnotowany przez komputer sie nie powtrza to jet on kasowany
            futer
            1.8T
            czysta benzyna (bez LPG)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez djczas
              panowie a nie jest to któraś z sond lambda z tego co pamiętam jedna jest przed katalizatorem a druka za ?
              to zależy w której wersji.....stare AGU mają tylko jedną lambdę i gaz na linke..nowsze wersje mają 2 lambdy i el. gaz :? .....przerypany przy wiekszych modach bo ponoc komp potrafi sam przymykac wtedy przepustnice.....

              [ Dodano: Sro 08 Cze, 05 11:12 ]
              Zamieszczone przez Samiec
              Najtansza opcja to wymontowac diode/zarowkie :wink:
              ink . :zastrzelic ..z takiego samego ząłozenia wyszedł poprzedni własciciel mojego autka......a wystarczyło tylko poprawnie podpiąc alarm

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X