Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spryskiwacz tylnej szyby.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spryskiwacz tylnej szyby.

    wiec nie piz ze iso to gowno...
    Zaku (2004 Tour Combi - ASV)

  • #2
    Spryskiwacz tylnej szyby.

    Co prawda już trochę czasu mineło od zimy, ale mój problem pozostał. Wlaśnie wtedy zalatwilem sobie spryskiwacz. Chciałem popsikać tylną szybę, a tu :cry: nic. Wiem że rozszczelnił się przewód do tylnej wycieraczki ale nie mogę ustalić gdzie jest łączówka do tylnego spryskiwacza. Sprawdzałem pod osłoną pokrywy jest Ok. przewód wchodzi w lewy bok. Może ktoś mnie oświeci.

    Komentarz


    • #3
      Korzystając z bliskości tematu chciał bym zapytać jaką założyć wycieraczkę tylnej szyby w kombi żeby zbierała z całej powierzchni szyby a nie tylko z pięcio centymetrowego paska. Miałem zamiar założyć "płaską" wycieraczke taką którą można spotkać w Nowej Octavi i samochodach grupy VW lecz zaczep nie pasuje i pozostaje wymiana ramienia tylko że wtedy wycieraczka będzie wychodzić za szybę. Może jakies sugestie...
      PerfectService by DGW
      Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
      Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
      Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

      Komentarz


      • #4
        amstel.

        złączkę znajdziesz w nad lewym nadkolem. Musisz dostać się tam poprzez ochylenie lewej bocznej osłony w bagażniku.

        Adrian,

        tylko metoda prób i błędów. Czy to płaska gumka, czy klasyczna - kąt natrysku musisz dobrać. Ważne: to, co wyregulujesz na postoju wcale nie będzie ok w czasie jazdy.
        Staram się pisać poprawnie po polsku.

        Komentarz


        • #5
          bardziej chodzi mi o to jaką wycieraczke kupić nową bo ta co była od nowości skończyła się, kupiłem nową klasyczną i zbierała tylko pasek 5 cm a powinna zbierać z całości. Jaką kupić wycieraczke klasyczną żeby zbierała z całej szyby.
          PerfectService by DGW
          Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
          Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
          Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

          Komentarz


          • #6
            Wielkie dzięki Salvado, bo już chciałem iść od kierowcy.

            Komentarz


            • #7
              Adrian,
              u mnie też zbiera z niewielkiej ilości szyby... :? próbowałem ją jakoś wygiąć ale bezskutecznie, ASO wymieniło mi kiedys całe ramie ale dalej jest to samo ;/

              Komentarz


              • #8
                U mnie od góry też nie zbiera, kupiłem orginał w ASO.Ciekawe jakie dają w nowym aucie?

                Komentarz


                • #9
                  A u nas tylna wycieraczka nie zbiera jak jedzie do gory, potem jak wraca poprawia i jest czysto.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Fakt, że długo się bujałem z tym "nierozwiązywalnym" problemem martwego pola na tylnej szybie kombi, ale po kilku różnych eksperymentach hipermarketowo-giełdowych, zdecydowałem się wydać coś koło 45 zł i kupiłem oryginał w ASO Auto Wimar na Modlińskiej w Wwie. No i jest OK Bez żadnych dodatkowych regulacji czy wyginań zatrybiło od pierwszego razu.
                    Staram się pisać poprawnie po polsku.

                    Komentarz


                    • #11
                      Problem rozwiązał się sam...będąc w ASO na Modlińskiej przed salonem jakiś XXXXXX ukradł mi wycieraczki, po małej wymianie zdań kierownik serwisu po krótkiej nieobecności pojawił się z kompletem 3 wycieraczek i też problem martwego pola już nie występuje. Sprawdzałem też cene to aktualnie kosztuje 27.30zł a przednie 58zł.
                      PerfectService by DGW
                      Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                      Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                      Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X