Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasowanie CHECK-a domowym sposobem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kasowanie CHECK-a domowym sposobem

    zgadzam sie, bede o 16.00 tzn jak Bog i partia da
    OT, djczas, Boga w sercu nie masz .... znowu nie zobacze Twojej gabloty .....

  • #2
    Kasowanie CHECK-a domowym sposobem

    Panowie czy odłączając klemę akumulatora na kilka minut skasuję błąd CHECK czy bez wizyty w ASO się nie obędzie.
    PS : To jest LPG story cd.
    WORK: Mondeo Titanium
    FUN: TypeR ver.IV

    Komentarz


    • #3
      Raczej na 100% nie skasuje sie blad, w jakims glupim emulatorze gazu to tak, ale masz sekwencje wiec tam tez musi byc podtrzymanie.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Jeszcze jak jezdzilem lanosem na gazie (teraz jazdzi nim zona :lol: ) widzialem w warsztacie od gazu jak kasowali te wszystkie "check engine" po prostu podpinali do komputerka, moim zdaniem klema nic tu nie da.
        Passat 2.0 TDI, 140 KM, 2007, Comfortline
        mam nadzieję, że będzie równie dobry co octavia...

        Komentarz


        • #5
          kup kabelek do vaga na allegro i załatw od jakiegos kolegi z forum VAGa i bedziesz sobie mógł kasować błedy jeszcze dobrym dodatkiem byłby laptop lub czeste wizyty na spoty wtorkowe i bedzie super

          Komentarz


          • #6
            Dobra to jak jestesmy w temacie kabelkow to jakie polecacie?? Sa rozne z tego co sie orientowalem i czy kazdy obsluguje cala rodzine np Skody od Fabii po Superba
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              ja mam który obsłukuje od gościa Tofica z krakowa on dobre kabelki robi kupuje właśnie drugi u niego tym raze obsługujący dwie linie k i l aby nie miec problemów z żadnym autkiem

              Komentarz


              • #8
                Czyli szukac takie z obsluga dwoch linii k i l, ja w sprawie kabelkow to jestem zielony, jak trawa na wiosne.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  tak dwie linie k i jedna l czyli kkl one obsługują nowe maszyny z pod znaku VAG

                  Komentarz


                  • #10
                    Link

                    Link

                    Link

                    Link

                    Link

                    Ktory z nich, wymagania: obsluga samochodow Seat, Skoda wlacznie z Octavia II i Fabia'05
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Link

                      u tego kupowałem miły gość i moge go polecić

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X