Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka kierownica pasuje do OI?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka kierownica pasuje do OI?

    Pewnie ten nablyszczacz z Mango jest tak dobry jak ten lakier ANTYRADAROWY :lol:

  • #2
    Jaka kierownica pasuje do OI?

    Witam. Chcę dać do obszycia skóra moją kierownicę i musze jakąs na ten czas założyć. Mam kierownicę od Audi 100 cygaro (1987) i może by podpasowała? nie wiem ale chyba były dwa różne systemy wieloklinów? I druga sprawa - jak zdjąć kierę z airbagiem? Jakoś specjalnie czy klasycznie :-)? Żeby mi nic nie strzeliło kurcze :-(. Pozdrawiam i czekam na szybkie info - jutro muszę wiedzieć.

    Komentarz


    • #3
      Na pewno jak bedziesz jezdzil bez poduchy to zostanie blad w sterowniku.

      Moze Misiek_WAW cos bedzie wiedzial, bo ma zalozona kierownice z RS-a teraz.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Ale błąd mozna później wykasować VAGiem przecież? A jak nie wykasuje to mi nie wystrzeli podczas wypadku czy jak? Trochę lipa by była jakbym zapomniał wykasować albo bym nie zdążył...

        Komentarz


        • #5
          No wlasnie nie wiem, jak to jest. Ale nie mozna byc pesymista :szeroki_usmiech
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Forest
            Ale błąd mozna później wykasować VAGiem przecież? A jak nie wykasuje to mi nie wystrzeli podczas wypadku czy jak? Trochę lipa by była jakbym zapomniał wykasować albo bym nie zdążył...
            po odpięciu poduszek musisz je napewno "uzbroić" VAGiem
            Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X