Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uchwyt na napoje ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uchwyt na napoje ?

    Zamieszczone przez Purchawa
    A dopracujecie go do czwartku? Bo bede u nich na przegladzie.

    Mozesz mnie juz zaanonsowac i uprzedzic, ze bede upierdliwy.
    To sie wstrzymaj .

    Jeżeli pomyślą sobie że jesteś typowym OCP'owiczem to bedzie lipa

  • #2
    Uchwyt na napoje ?

    Macie jakis patent na spozywanie napojow podczas jazdy ? Gdzie ten cholerny kubek odstawiac ? :x Mogli cos wymyslic w tej kwestii jak ma wiele VW, Audi, Seatow ! Jest jakis produkt sensowny do OI ? Bo jak na razie to jedna z rzeczy, ktorej najmocniej mi brakuje jako fanowi popijania kawki podczas jazdy k

    Ps. Znaczy, że poza tym to niewiele mi brakuje w autku :P
    Ps.Ps. Ale fotele to jednak moglyby byc wygodniejsze.
    Pozdrawiam
    perfex

    Octavia HTP

    Komentarz


    • #3
      A tego uchwytu miedzy fotelami nie masz?? Tam w ostatecznosci da sie cos postawic. A jak nie to szukac w jakims Norauto moze beda miec jakies dyskretne uchwyty.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        A tego uchwytu miedzy fotelami nie masz??
        no właśnie....?
        Ja mam jeden z przodku pod podłokietnikem i drugi z tyłu też na środku...pewnie to od wersji zależy :!:

        Chociaż wydaje mi się,żę wygodniejszy byłby taki jak np. w Ibi, czyli na wysokości radia na konsoli środkowej

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez arci9
          A tego uchwytu miedzy fotelami nie masz??
          no właśnie....?
          Ja mam jeden z przodku pod podłokietnikem i drugi z tyłu też na środku...pewnie to od wersji zależy :!:

          Chociaż wydaje mi się,żę wygodniejszy byłby taki jak np. w Ibi, czyli na wysokości radia na konsoli środkowej
          Jak wyglada ten pod podlokietnikiem ? Ja tam mam taki mini schowek w ktory bardzo dobrze mi okulary pasuja k
          Pozdrawiam
          perfex

          Octavia HTP

          Komentarz


          • #6
            Naciska sie i wyskakuje takie do gory, na pojedynczy kubek.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Naciska sie i wyskakuje takie do gory, na pojedynczy kubek.
              To nie mam tego, a zreszta - miejsce dosc glupawe na napoj jezeli ma sie podlokietnik :lol:
              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz


              • #8
                Jak wyglada ten pod podlokietnikiem ?
                Maicroft napisał/a:
                Naciska sie i wyskakuje takie do gory, na pojedynczy kubek.


                To nie mam tego, a zreszta - miejsce dosc glupawe na napoj jezeli ma sie podlokietnik
                Podłokietnik można zawsze podnieść , a zresztą jest jeszcze jeden uchwyt jak pisałem wcześniej.. :wink:

                Komentarz


                • #9
                  o ile sie dobrze orientuje to dopiero po liftingu w 2000 miedzy przednimi fotelami pojawil sie uchwyt na kubek, czy cos takiego. ja mam stara bude i tez mi tego uchwytu strasznie brakuje. Jedyne rozwiazanie, to kupowac kawe na mc'donaldzie, wtedy dostaje sie taki tekturowy uchwyt na dwa kubki, ktory po malym "modzie" mozna wcisnac miedzy fotel pasazera i uchwyt recznego. Jest to nawet dosyc stabilne

                  a uchwyt w tylnej popielniczce to nadaje sie tylko na pusty kubek, przynajmniej ja nigdy nie zaryzykuje wstawic tam nic z zawartoscia
                  O2FL RS | S2 | F2

                  Komentarz


                  • #10
                    Dobrze, że kieszenie w drzwiach są dość duże i bez problemu mieści się 0,5L butelka

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez QBA
                      Dobrze, że kieszenie w drzwiach są dość duże i bez problemu mieści się 0,5L butelka

                      miesci sie mineralna 1,0l a uchwytu na napoje bardzo mi brakuje bo ten pod podlokietnikiem jest do duszy ....
                      1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rentier
                        Zamieszczone przez QBA
                        Dobrze, że kieszenie w drzwiach są dość duże i bez problemu mieści się 0,5L butelka
                        a uchwytu na napoje bardzo mi brakuje bo ten pod podlokietnikiem jest do duszy ....
                        Jak ktos temat jakos dobrze rozwiaze to niech sie podzieli k Ciekawe czy w ten schowek pod radiem da sie jakos wpasowac uchwyt od Golfa ?- sa takie na allegro.
                        Pozdrawiam
                        perfex

                        Octavia HTP

                        Komentarz


                        • #13
                          Jak caly taki uchwyt kupisz i go tam jakos wkleisz to jak najbardziej bedzie to dzialac, jak nalezy. Na Allegro jak sadze to cos takiego by znalazl, tylko najpierw czy to tam wejdzie. Sa jeszcze takie uchwyty jak ma chyba Audii TT ze wyskakuja takie odsowane na boki i na dol spada podstawka, wtedy sa dwa a ten z Golfa jest chyba tylko pojedynczy.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Maicroft
                            a ten z Golfa jest chyba tylko pojedynczy.
                            Jest podwojny, i tak na oko pasuje na szerokosc wneki. Ale myslalem ze moze juz ktos probowal - nie mam czasu byc pionierem
                            Pozdrawiam
                            perfex

                            Octavia HTP

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez perfex
                              Zamieszczone przez Maicroft
                              .
                              nie mam czasu byc pionierem
                              ktos sie musi poswiecic
                              1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

                              Komentarz


                              • #16
                                Nie mam do powiedzenia nic odkrywczego, ale chciałbym się podzielić kilkoma uwagami co do uchwytów do napojów:
                                1. Ten między przednimi siedzeniami jest już z samej konstrukcji kiepski, a jak ktoś ma podłokietnik staje się nieco niewygodne korzystanie z niego.
                                2. Okazuje się że podłokietnik (org.) pełni jeszcze jedną chyba niezamierzoną fukcję - skutecznie utrudnia otwieranie drugiego uchwytu na napoje (tego z tyłu kanału między siedzeniami). A poza tym ten tylny uchwyt nie zapewnia prawie zupełnie trzymania przy pokonywaniu zakrętów

                                P.S. jeszcze trochę słów goryczy do podłokietnika za :twisted: 500 pln :twisted: - Po 30kkm zaczyna skrzypieć i to dość uporczywie

                                Dlatego twierdzę, że kwestia uchwytów w OI jest nieprzemyślana i delikatnie mówiąc zrobiona na "odpieprz"

                                Z "grypowego" frontu:
                                Jarek "Vinci"

                                Komentarz


                                • #17
                                  jeśłi jade jako pasażer to kłade picie obok fotela, miedzy fotelem a drzwiami, w zależności od kształtu miesci sie nawet 1,5l, ale jest mały problem bo przy hamowaniu czasem wyjeżdża pod nogi, pasazer to sobie poprawi ale jakby wpadło pod pedała to już gorzej..
                                  a czasem wrzuce butelke w kieszen za fotelem z kubkami nie mam doczynienia :P

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Uchwyt pod lokietnikiem troche trudny do uzywania , bo jak ktos lubi sobie prawa reke na czyms (podlokietniku) polozyc, to potem co lyk napoju trzeba podlokietnik ruszac...
                                    Ten z tylu uchwyt to nic nie utrzyma podczas jazdy wiecej niz 20km/h.
                                    Ja napoje klade kolo hamulca recznego, a pijac tymbark,kawe czy cos jestem wowczas jednorekim kierowca
                                    heheh

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez pantol
                                      P.S. jeszcze trochę słów goryczy do podłokietnika za :twisted: 500 pln :twisted: - Po 30kkm zaczyna skrzypieć i to dość uporczywie
                                      Mi tez skrzypi. :evil: Ale nie ma sie co martwic w Ferarri czy Maseratti tez skrzypi.
                                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                      STOP ECO-TERRORISM!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        wczoraj jezdzilem 2- letnim focusem combi,
                                        mam porownanie, nie bede juz narzekac na podlokietniki i inne takie ..
                                        tam dopiero wszystko skrzypi a zwlaszcza podlokietnik, skrzypi i lata jak stara ..... lafirynda ...
                                        1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Dlatego twierdzę, że kwestia uchwytów w OI jest nieprzemyślana i delikatnie mówiąc zrobiona na "odpieprz"
                                          zgadzam się , ale z drugiej strony: :szeroki_usmiech
                                          Panowie w tym samochodzie trzeba się delektować jazdą, a nie pić !!! Na lekkiego drinka zatrzymujemy się w bistro po piekielnie przyjemnej jeździe
                                          ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                          www.wasilewski-foto.pl
                                          KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            tak tak sie zgadzam drinka w bistro a potem w kluczyk alko saaba znajomego aby nie mógł odpalic :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech ja co najwyżej soczek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez wasyl
                                              zgadzam się , ale z drugiej strony: :szeroki_usmiech
                                              Panowie w tym samochodzie trzeba się delektować jazdą, a nie pić !!! Na lekkiego drinka zatrzymujemy się w bistro po piekielnie przyjemnej jeździe
                                              Eee tam Ja sie delektuje wlasnie popijajac kawke. A dodatkowo moja :serce jest bardzo zadowolona gdy popijam kawke bo wtedy jade lajtowo i spokojnie (by sie nie pozalewac k ) a nie normalnie :but :drive: :diabelski_usmiech
                                              Pozdrawiam
                                              perfex

                                              Octavia HTP

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X